Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy (annak ellenére, hogy nem vagyok meleg) ösztönösen elutasítom az olyan nők közeledését, akik egyébként bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kapcsolatot, gyáva vagy, félsz a csalódástól.
2020. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30 vagyok, ez miatt még sosem volt párkapcsolatom. Nem értem én sem magamat, hogy miért csinálom ezt, ösztönből elmarom magam mellől az összes nőt... Ráadásul úgy, hogy utána nem is állnak velem szóba. Ha ismerkedek, és úgy tűnik, hogy nyert ügyem is lehet, azonnal az kezd járni a fejemben, hogy hogyan domborítsam ki a negatív oldalamat, hogy megszabaduljak az illetőktől... Nem egy ilyen esetem volt már eddig.
2020. febr. 28. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egyre rosszabb lesz.

Pszichológust keress fel!

2020. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokan mit nem adnának érte, hogy egyátalán szóba álljanak velük a nők. Micsoda pazarlás. :D
2020. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudattalan gátak, félelmek vannak a lelkedbe épülve, talán gyerekkori történések miatt, melyeket tudatos szinten már el is felejtettél. A szeretet egyben érzelmi kiszolgáltatottságot is jelenthet, s ez önmagában is annyira félelmetes lehet valakinek, hogy inkább lemond a szeretetből származó örömökről. Arról nem is szólva, hogy az ismeretlentől mindannyian ösztönösen félünk. Keress rá szerintem az interneten pszichológusokra, és válassz ki egyet, aki a honlapja alapján szimpatikusnak tűnik, aki felé érzed, hogy meg tudnál nyílni.
2020. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a jó? Élvezetet okoz?
2020. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös jó helyen jár :)

Magadban kellene, hogy tudatositsd: magadért szeretnek, és megfelelsz másnak.

Valószinű, hogy kevés az önbecsülésed/önbizalmad, még magad se hiszed el, hogy valakinek is kellhetsz, igy a csalódást megelőzve, elutasitóvá válsz.

De honnan tudod, hogy mi lenne a vége, ha meghátrálsz? :)

2020. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nőt keresel, de csak kinézetre találod meg, a belső értékeik meg erősen konvergálnak a 0-hoz. Más szavakkal, te társat keresel, akit szeretni tudsz, és azon kapod magad, hogy ők is társat keresnek, akikkel együtt tudják szeretni önmaguk és biztosítsátok szépen közösen a választott nő életét/fejlődését/továbblépését. Ez félelem a csalódástól, de hozzáteszem jogos. Ennyi nők által beadott válás (mert meguntam, mert nem elég magas, nem elég szőrős, tök mind1 az indok) mind mind ezt igazolja. Egyébként igazad van, én megértem.
2020. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez valami self sabotage. Vagy beletorodni, vagy legyozni, vagy megfejteni az okat. Az csak szakemberrel. De hogy ki az, aki nemcsak penz- es idocseszes, azt nem tudom. Csak ne egy Csernus szeru barom legyen.
2020. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!