Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartjátok gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok gáznak fogszabályzót 30 feletti nőn?

Figyelt kérdés
Idétlenebbnek gondoljatok? Kevésbé komolynak es vonzónak? Mert mint egy kis esrlrn kamasz...Kevésbé szép, mert nem látszódik a fog annyira?
2020. febr. 28. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire, örülnék neki ha elhatározza magát és próbál javítani magán. Ez becsülendő dolog.
2020. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Az a gáz aki igénytelen és nem foglalkozik a fogaival.
2020. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjük ott, hogy a fogszabályzó a fiatalabb lányok esetében is csak azoknál vonzó, akik alapból jól néznek ki. A fogszabályzó önmagában senkit sem tesz vonzóvá.


Semennyire nem tartom gáznak egy 30-as nőn, inkább örülök annak, hogy tesz valamit a fogai egészégéért. Viszont meglepőnek tartanám, mert nem láttam még olyan korú fogszabályzós embert.

2020. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez meg annyi sem, mint a szemuveg.
2020. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha valóban fontos. Nekem gyerekkoromban volt, de félrekezeltek és tönkretették a fogzománcomat, nem ismételném meg felnőttként.
2020. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Fogszabályzó, szemüveg és hasonlók, sor végén kullognak. Ezek a mély érzéseket egyáltalán nem befolyásolják.
2020. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. A mai 30-as korosztályból sokan nem tehették meg, hogy tiniként ilyennel foglalkozzanak. Ha most úgy érzi, hogy ettől neki jobb lesz, akkor hajrá. A mai fogszabályzók egyébként sem olyan otrombák mint a 10-20 évvel ezelőttiek.
2020. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Én azt tanácsolnám - nem társkeresési vonatkozásban -, hogy nagyon nézd meg, kivel csináltatod a fogszabályzást, lelkiismeretes, korrekt doki legyen, ne az legyen, hogy jól lehúz anyagilag, nézz utána, mit mondanak róla a korábbi páciensek. Sajnos nekem erre gyerekkoromban nem volt lehetőségem, és a szüleimnek sem, nem volt internet, ahonnan tájékozódni tudtunk volna. A szüleim szeme előtt annyi lebegett, hogy fogászati klinika, ott csak jó orvosok lehetnek, hát kifogtunk egy pénzéhes gyökeret, aki ott húzta le anyagilag a szüleimet, ahol tudta, a fogaimban meg tartós kárt okozott. Évekig nem tudtam mosolyogni a fogérzékenység miatt már a fogszabályzó leszedése után, mert megkarcolták a fogzománcomat, ami nyilván a társkeresésemre is kihatott, egy kis szellő hatására is belenyilallt a fájdalom a fogaimba, egy nem mosolygó lány/nő nem vonzó, láthatatlan. Aztán akkor javult a helyzet, amikor a lila Elmexet piacra dobták, csak az többszörösébe kerül az olcsó fogkrémeknek, de ez az egyetlen, ami tünetileg kezeli a problémámat, egy lelkiismeretes, normális, korrekt orvossal ezek a problémák talán megelőzhetők lettek volna.
2020. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Még szex is tud lenni!! De egyáltalán nem tartom gáznak...
2020. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
öhm...nagyon sokan hordanak fogszabályzót 30 felett is. Szerintem inkább "menő" mint sem gáz. Alsó hanfon is pesten egy komplett fogszabi kezelésekkel,készülékkel,állítással,röntgen stb min 600ezer,de nagyon minimum inkább 1millió ft-ra teszem,szerintem luxus a fogszabi. Nekem is van 20+,de szüleim fizették a készüléket ami 500e volt és azóta költségekben már 800e körül járunk...és még messze a vége. Én büszkén hordom sőt azóta a cégnél 5 másik 30 feletti nő szánta rá magát és már nekik is lesz/van.
2020. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!