Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha soha senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha soha senkinek nem jelentek semmit?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány férfival ismerkedtem egyiknek se jelentettem semmit. Míg más nőket feleségül vesznek, addig engem meg soha nem vesz komolyan senki. Pedig már a külsőmön is sokat javítottam, de komolyabban senkit se érdeklek. Még tőlem csúnyábbak is jobban megtalálják az igazit. Én meg akárhogy küszködök, nekem semmi sem jön össze, csak a kudarcok. Pedig már kezdek kifutni az időből. Az exeim is más mellett megtalálták az igazit, tehát mindenben csak én hibázok. Semmi értelme az életemnek, ha én semmit sem érek soha.
2020. febr. 28. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs senkid, ugyanannyit érsz mint bárki más. Ettől nem leszel se több se kevesebb. Inkább próbáld meg kideríteni, hogy mi az ami miatt nem kedvelnek annyira a férfiak, hogy veled maradjanak. Mert például a negatív hozzáállás is ilyen, mindenki vidám, mosolygós lányt szeretne maga mellé, aki bearanyozza a mindennapokat.
2020. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én mások előtt mosolygós és pozitív vagyok, de még se vagyok elég jó.
2020. febr. 28. 11:05
 3/10 LazyJones ***** válasza:

Érzek itt némi ellentmondást. Azt mondod, pozitív és mosolygós vagy, itt mégis szomorúan és elkeseredetten írsz. Az, hogy valaminek mutatod magad, nem biztos, hogy hasznos, és lehetséges, ezt az ellentmondást érzik rajtad. Régi közhely, de sok igazság van abban, hogy első lépésnek magadat kell megismerni és elfogadni. Ne azzal keress párt, hogy milyennek tudod mutatni magad, hanem azzal, amilyen valójában vagy. Nincsenek tökéletes emberek, és nem is szabad annak hazudni magad. Ha házasságra vágysz és családra, olyat keress, akinek akkor is kellesz, ha morgós vagy, levert vagy szomorkás.


Ja, és ne hibáztasd magad olyanért, amiről nem tehetsz, és ne másoktól tedd függővé azt, hogy mennyit érsz és kinek.

2020. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz, de ahogy telnek az évek és több a csalódás, egyre kevésbé megy.
2020. febr. 28. 11:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mást tenni mint pörgetni tovább a dolgot. Mit gondolsz nekünk hány visszautasításon kell átesnünk mire találunk valakit?
2020. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Én is végleg elkeseredhetnék, de nem teszem. Keresem a következőt és tiszta lapként kezelem. Nem vetítem ki rá az előző csalódásokat és ha ő sem jön össze, megyek megint tovább! Tudom, hogy ez őrület de így még mindig több esély van megtalálni a hozzád illő társat, mint a negativitással!

28/N

2020. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és azoknak az exeknek hány nőjük volt előtted? Ezek is mind csalódások, csak szerencse kérdése, hogy utánad megtalálták az igazit.
2020. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű megtalálni az igazit, de csak annak van esélye megtalálni, aki keres és nem adja fel.
2020. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden ember ezt mondja... Jajj a barátaimnak ismerőseimnek mind gyerek van házasok...


Szóval elég sokan vannak akik még nem, nyugodj meg

2020. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lehet a probléma? Esetleg nem az, hogy megjátszod a mosolygást, a pozitív érzetet, és ez lerí a személyiségeden?
2020. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!