Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nők! Igaz, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők! Igaz, hogy ti már nem nagyon kelletek senkinek?

Figyelt kérdés

Mert minden férfi a fiatal, termékeny sőt szeretné. Akár tagadja, akár nem. A tizenéves végei és a huszonéves nők nagyon kelendőek ezért.

És ez minden férfiba bele van kódolva. Ez ösztön. Még az 50-e férfi is 20-as nőt szeretne igazából, mert egyszerűen genetikailag ők náluk a legnagyobb a továbbörökítési esély, és ez elemi ösztön. Ti nők sem tehettek róla, hogy a sikeres, tehetős, hatalommal rendelkező férfiakra buktok. Ezért a férfiak sem tehetnek az ösztöneikről.

Ti mennyire érzitek ezt? Igaz hogy már 30 fölötti nőnél max a nagyon megalkuvó férfiak próbálkoznak komoly kapcsolatra? És mint tudjuk, a megalkuvás nem egy alfa férfi tulajdonsága.


2020. febr. 17. 21:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
Hat papa, ha én 30 évesen még szingli leszek, megnézem melyik 20 evest akarnák majd elobb bevarrni..
2020. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

"Ti nők sem tehettek róla, hogy a sikeres, tehetős, hatalommal rendelkező férfiakra buktok."


Aha, de én nő vagyok, és mégse erre bukom :) Akár bevallom akár nem, utálom a tehetős köcsögöket párkapcsolati szempontból :)

Te buktad az elméletedet :))

2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szeretnék tizen meg huszon éves nőt. Mármint ha egy olyannal akivel el lennék, azzal nyilván össze jönnék. De én szivesen nézek rá az olyan nőkre is akik szerinted nem kellenek senkinek. Sőt. Talán jobban is tetszenek. Szóval hagyd abba kérlek az érettebb nők savazását. F/20


De nyilván megint én vagyok a nemnormális.

2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
A hülyeségből doktori címed is van?
2020. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Nem nőként, de...


Ne feledjük el, ez a gyakori. Itt még az 50-es férfi és a 40-es nő is "kedvére válogathat" az ő kegyeikért is megy a harc, mindenki az átlagfizetés dupláját keresi "pár óra munkával" naponta, a férfiak farka a ghánai átlagot is meghaladja, mindenki jellemre tökéletes és is így mindig és mindenhol kiemelkedett, mindenki az ő kegyeiket kereste és persze minden kapcsolat tökéletes volt.


Ehhez mérten kezeljük majd a válaszokat. Hitelességben azon a szinten állnak majd, mint a hasonló "50-es férfiak" kérdéseknél a mundér becsületét azonnal védő bácsikák, akik aztán nemcsak hogy máig minden nő álmát képezik, de már csak ők az igazi korosztály, a hősök, mert fél évig fókáztak egy kaszárnyában és egyszer lőttek egyet a kalasnyikovval is.


Seems legit.

2020. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit dolgozhatott rajta, hogy minden szokásos f-szságot zanzásítson?
2020. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
5. Jó hát a gyakorira az emberiség krémje jár, mint tudjuk. :D AZ ELIT.
2020. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Időről-időre előkerül ez a "csodálatos" kérdés. 😅
2020. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom. Lehet, hogy nem kellenék senkinek de köszi hogy szóba hoztad. Tele van jóindulattal ez a pár sor. ;) Ha majd te is negyven feletti leszel lehet, hogy átértékeled majd a dolgokat. Túl van lihegve ez az egész párkapcsolatosdi dolog. Annyira kevés a tiszta, őszinte kapcsolat. Az ilyenek érnek valamit.
2020. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem bizony. Minket már a 80 éves bácsik se piszkalnanak meg,meg bottal se! Tegnap már ki is választottam a sírhelyemet a Farkasretibe. Hamarosan időszerű lesz.

Ja,nem😂

38/N

2020. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!