Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkinek se jelentek semmit....

Senkinek se jelentek semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,nagyon szeretek olvasni,zenét hallgatni és énekelni.Általában kedves vagyok az emberekkel,de ha nagyon feldühítenek tudok bunkó lenni.Nem vagyok gyönyörű de azért nagyon ronda se vagyok,úgy nézek ki,mint 1 átlagos lány csak egy kicsit azért csúnyább vagyok.Lehet,hogy 1 elkényeztetett libának fogok tűnni,de sztem nem vagyok az.Otthon tisztára úgy érzem,mintha örökbe fogadtak volna és ezért úgy néznek rám,mint 1 csicskára.(nem fogadtak örökbe[elvileg]).mindent én csinálok mégis azt mondják,hogy semmit se csinálok,és,hogy egy hülye bunkó vagyok.A testvéreim is egyfojtába csesztetnek.A szüleim mindenért velem üvöltöznek,és vernek.Konkrétan azért is üvöltöznek velem,hogy olvasok,pedig elvileg örülniük kéne.Mindig örülök amikor elmegyek valahova de csak addig amíg oda nem érek.A suliba próbálok beszélgetni,és játszani a többiekkel,de le se szarnak.Nincsenek barátaim,vagyis elvileg vannak de csak kihasználják azt,hogy szeretek jó fej lenni,és ha nem csinálok meg valamit elküldenek a pokolba.Senki sem ismer,mert nincs lehetőségem megmutatnom magam.Olyan könyveket olvasok amik misztikus lényekről szólnak és tele vannak veszéllyel.Azért ilyeneket olvasok,mert ezekben vannak kalandok,halálközeli élmények amiket egyedül nem lehet megvalósítani/túlélni.És én ilyenekre vágyom.De mivel egyedül vok nem élhetek át ilyeneket,ezért olvasom őket és a lehető legjobban bele élem magam.Általában annyira,hogy érzem benne a fájdalmakat.De nem csak a kalandok miatt olvasom ezeket,hanem azért is mert az ilyen könyvekben mindig vannak emberek/állatok amire számíthat a főszereplő.Az én életemben nincsenek ilyenek.Sok mindenbe hiszek.Igaz ,hogy pl. a vámpírokról eltudom képzelni,hogy igaziból is léteznek,de lehet ,h nem.De mivel a képzeletemben élnek,ezért léteznek,bár csak a képzeletemben.De ez most nem fontos.Sehol se érzem jól magam.Senki se dicsér meg. Akármit csinálok csak rossz szavakat kapok érte.Nincs önbizalmam,mert ahoz,hogy legyen meg kellett volna néha dicsérni.És tudom,hogy kamasz vagyok,és normális h úgy érzem h mindenki utál,de ez már kb. 4 éves korom óta így van.Sokan le néznek mert olvasok.Ezt nagyon nem értem.

na jó mind1 csak azt szeretném,hogy tanácsokat adjatok.



2013. júl. 29. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, hogy olvasol.

Nem szép dolog, hogy így bánnak veled, de nagyon jó, hogy megteszel másokért sok mindent, és segíted őket.

A jó hírem az, hogy sok-sok ember van a világon, és fogsz találni olyanokat, akikkel jóban tudsz lenni.

Biztosan vannak mások is, akik szeretnek könyveket olvasni, mint te. Esetleg keressél köztük valakit. Ne add fel ilyen korán! Még hosszú az élet.

2013. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A családodról irhatnál bővebben, például a testvéreid mivel csesztetnek?

Barátokat szerezni nem olyan nehéz. Az osztályodban lehet hogy sok a kretén, de máshol is lehet barátokat szerezni. Sportolsz, jársz szakkörökre? Ha nem, akkor kezdj el. ott lehet barátkozni. Vagy ha erre nincs pénzetek, szerintem az iskolában is láthatsz embereket akik hozzád hasonlóan egyedül vannak, látod hogy magányosak. Oda mehetsz hozzájuk és elkezdhetsz velük beszélgetni. Ha szeretsz olvasni, akkor akár egy könyvtárban is ismerkedhetsz.

Egyébként abszolút nem baj hogy szeretsz olvasni. Jobb mint ha egész nap neteznél és a telefonod nyomkodnád. Akinek ezzel baja van azzal ne törődj.

19/L

2013. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Járok úszni,cserkészetre,zenekarra.A testvéreim pl. avval csesztetnek,hogy egyfojtában kockulok(pedig mindenben segítek,és amikor számitógépezek akkor általában olvasok,mert nem kapok könyveket),meg azzal,hogy nem megy a matek az angol és a föci,és azt mondják nem tanulok,pedig rengeteget tanulok rájuk,csak a matekot és az angolt nem értem a föci meg annyira nem érdekel,hogy hiába tanulok rá másnapra elfelejtem.
2013. júl. 29. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván az nincs rendben, hogy szekálnak. De ha tanulási gondjaid vannak, azokon lehet segíteni. A földrajzot én is rettentően untam iskolában. Aztán rájöttem, hogy ha el akarok menni valahová, akkor milyen jó is tudni, hogy az hol van. Vannak olyan helyek, amelyek érdekelnek téged? Amiket meg akarsz látogatni? Mindig használj térképet, vagy google mapsot föci tanuláshoz, hogy lásd, ne csak olvass róla. Találd ki, hogyan válhat a te saját hasznodra a földrajz.

Angolban és matekban nyilván nem tudok láttatlanban tanácsot adni, de esetleg kérj segítséget valamelyik osztálytársadtól vagy egy felnőttől, aki nem hajlamos arra, hogy szekáljon. Mondd el neki, hogy mivel van gondod. Ezzel barátság is kezdődhet akár (mármint ha osztálytárstól kérsz segítséget).

2013. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Egyépként engem kórea érdekel nagyon,csak nem hiszem,hogy eljutok oda
2013. júl. 30. 00:16
 6/6 FogyiiFagyii válasza:
Szija, énis szeretek olvasni (csak egy könyvsorozatot de azt nagyon xD) ha gondolod írj üzit! :) 14/L
2013. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!