Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz mostanában ilyen kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt kapcsolatom. De úgy látom másoknál hogy nem is amiatt van együtt valakivel mert szeretik egy mást. Hanem hogy legyen valakije, másoknak el tudja mondani. Meg hogy barátok előtt legyen kit felmutatni. Emiatt inkább a külső a lényeg. Aztán amúgy nem is biztos hogy jól meg vannak együtt. De persze mások előtt azt mutatják hogy ők egy tökéletes pár. Én ezt kb 16-17 évesen vettem észre. És én ilyen kapcsolatot sosem szeretnék, akkor inkább egyedül vagyok. És olyan barátnőt akarok akivel tényleg szeretjük egymást és nem csak megjatszuk. És nem az a legfontosabb hogy mások előtt ki mennyire népszerű. Mennyire követi a divatot, stb.


Szerintetek is ritka az igazi kapcsolat?


2020. febr. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon kicsi az esélye hogy találsz valakit, pláne olyat aki ennyire megfelel neked.
2020. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

1, Aki csak olyan kapcsolatokat akar látni, hogy a felek beérik egymással, az csak olyat is fog. Ez ilyen. Aki nyitott szemmel jár, az nem csak ezt veszi észre.

2, A külső ettől függetlenül persze, hogy számít. Neked is.

2020. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő?
2020. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Rosszak a tapasztalataid,ezért negatív,és előítéletes vagy.

Nem ritka,csak te nem látsz mindenkit.

Amit pedig tudsz,azt elég meredek abszolút igazságként kezelni.



Ne kifele figyelj,hanem befele.

És ettől majd kifele is az őszinte arcodat fogod mutatni,anélkül,hogy erőltetnél bármit is.

2020. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ritka. Ezt 30+-os emberek kb mind meg is tapasztalják.
2020. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van. Én megtaláltam a másik felem tehát nem irigy meg rosszindulatú vagyok.

Igazából én imádom az ilyen hülyéket. Sürgetik a házasságot, a gyereket csak hogy lehessen mutogatni a tökéletes kis életet közben meg úgy néznek egymásra mint a véres rongyra. Facebookon is szeretem nézni amikor összejönnek, fél év múlva esküvő, majd szakítás 3 hónap múlva, de közben becsúszik a gyerek és újra együtt vannak és jajj de boldogok meg életem szerelme. Aztán megint szakítás. Vagy a másik verzió amikor napi 3szor meg kell hallgatni, hogy hát ők most vesznek házat és jujj lehet lesz eljegyzés közben meg az ország másik felén is tudják, hogy fűvel fával csalják egymást mert sose voltak érzelmek közöttük. Sajnos sok ilyet ismerek. Olyat is akinek csak "út közben" romlott meg a kapcsolata de mégis évek óta bennemaradt a langyos szarban és hiába nem működik mégis tervezik a gyereket meg persze mennek facebookra a jajj de boldogok vagyunk képek. Valahogy az, hogy a kirakat élet meglegyen fontosabb mint hogy a gyereknek normális családja legyen...

De egyébként nem minden kapcsolat ilyen. A többség azért szerelemből van együtt és nem marad benne a szarban ha elromlik a dolog. Vannak azért még értelmes emberek. Régen amúgy százszor rosszabb volt ez, ott nem volt választás. Házasodni kellett akkor is ha elhánytad magad a párodtól. Hallgasd meg az időseket ahogy mentegetik 40 év hulladék kapcsolatát azzal, hogy dehát olyan szépek az unokáik...

2020. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!