Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészségügyi okokból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségügyi okokból nem tudok gyakran szexelni mostanában. Szerintetek jó ötlet lehet felajánlani a páromnak a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sajnos az alhasam/méhem gyakran szokott erősen fájni, akár szimplán tévézés közben. (Orvos már látta, de nem tud semmi konkrétumot még) Nagyon szeretjük egymást, viszont az utóbbi 3-4 hónapban a szex az nagyon minimális lett, az sem minőségi, hanem minél gyorsabban túl akarok esni rajta. A párom nagyon támogató, de látom rajta, hogy hiányzik neki nagyon a szex, frusztrált... Szerintetek jó ötlet lehet zöld utat adni neki, hogy kedve szerint élvezhesse az együttléteket? Vagy ez a kapcsolat kárára mehet? Bár úgy érzem, hogy a szex-hiány is arra megy.

2019. ápr. 24. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Téged nem zavarna hogy mással van?
2019. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Tökmindegy, ha igazán szeret téged, akkor úgysem fog élni vele.
2019. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy mondták előttem: Ha szeret, akkor el fogja utasítani. Másrészt, ha ez nem olyan dolog amire mindketten vágytok, hanem kényszerből jön, akkor akár tönkre is teheti a kapcsolatotokat.


Kezeddel, száddal is tudsz "könnyíteni" rajta, ha csak az a baj.

2019. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Ha szeretsz valakit,akkor eszedbe sem jut ajánlgatni ilyesmit a máiknak.Lehet kontrázni erre,hogy pont azért tennéd,mert szereted nagyon.A kis mártír.Hát akkor miért nem szereted annyira,hogy szakítasz vele??Ebben több értelem volna,mint felajánlani,hogy másokkal feküdjön le.

Amùgy írtaitt valaki,hogy máshogy is ki tudodnâd elégíteni amíg vârtok.De ha neked ilyen megoldások.eszedbe se jutnak...Mit lehet mondani.

2019. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Én is hasonló helyzetben vagyok (nőként). Nem ajánlottam fel a páromnak, és fordított helyzetben én sem élnek a félrelépés lehetőségével.

Ugyan az eszeddel esetleg megérted, de érzelmileg már nem biztos,hogy el tudod fogadni, ahogy Ő sem.

2019. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Reggelente szájjal ébrezd az elég segítség neki. Vagy csak más helyszîneken, legyen izgalmas. Csinálhatod lábfejjel is, vagy masszázs mellé. Lényeg változatos legyen.


Úgy meg nem szexelünk, hogy jaj mikor van már vége mert a párod se élvezné így szerintem, inkább szorongana tőlle.


Ha másokkal szexelhet az miért is jó? Nincs elég bajorok? Vagy eddig se zavart volna?



Közben keress más orvost, más kivizsgálásokat kérj kiderüljön mi a baj. Nem lehet megállni egy dokinál akit nem érdekelt a dolog. Magaddal is foglalkozz kicsit. Mióta tart? Mikor jön elő általában? Stresszes vagy? Volt műtét, spirál, fertőzés vagy bármi ami indokolná? Ezeket kell feltenned magadnak.

2019. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, milyen kérdés ez?!

Először is, ha a mostani orvosod semmit nem mond, akkor menj másikhoz.

Attól, hogy aktus nincs, még el tudsz jatszadozni a pasassal. Szájjal, kézzel. Szerezzetek be egy minőségi műpuncit.

Most komolyan egyből más nő lába közé küldenéd?!

2019. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

5-ös válaszoló vagyok (hasonló helyzet). Nekem pl. lelkileg is gond ez, hiszen a nőiességünket érinti ez a panasz. Ha bármi fájdalmad van, de főleg ami azt a részt érinti ami a szexualitáshoz kapcsolódik, nincs igazán kedved, hangulatod ahhoz,hogy bármi egyéb módon kényeztesd a párod. Persze, meg lehet tenni, olyan "teljesítem a kötelességem,hogy máshoz ne menjen alapon". De ez kb olyan, mintha eltört lábbal járkálnál mert menned kell, még ha hülye a hasonlat, akkor is.


Persze, én is mentem több orvoshoz, évekig hol itt, hol ott vizsgáltak, de olyan okot nem láttak a háttérben amit kezeléssel tartósan meg tudtak volna szüntetni.

2019. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Eszedbe ne jusson. Ha a férjed hűtlen típus akkor megteszi engedély nélkül is titokban. Ha hűséges akkor felesleges.

Ha titokban csinálja és nem tudsz róla akkor nem fáj senkinek. De ha engedéllyel kúr meg más nőket az neked nagyon-nagyon fájni fog.

Volt itt egy nő aki felajánlotta ugyanilyen okból. Azt írta hogy úgy érezte hogy a szíve szakad meg amikor a férje a másik nőhöz indult vagy onnan érkezett.

A kapcsolat mindenképp tönkre megy ettől.

2019. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként mondom, hogy szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet. Ha igazán szeretitek egymást, te se ajánlasz fel ilyeneket, neki se fordul meg a fejében, hogy mással szexeljen.


Nyilván egy egészséges embernek van vágya a szexre, de nem minden áron. Egy jól működő kapcsolatban 3-4 hónap, de akár több is simán átvészelhető szex nélkül. Egy hosszú kapcsolatban lehetnek kényszerből szexmentes időszakok, pl. nemi betegség, veszélyeztetett terhesség, szülés után 6-8 hét, egyéb dolgok.


És rengeteg más módszer is van a szexuális vágy enyhítésére, nem kell mindjárt más nőhöz üldözni a párod. Te is segíthetsz neki időnként, ha ő is akarja. (Én pl. nem akartam hasonló helyzetben, nálunk mindig én voltam az, akinek csak úgy működött, ha kölcsönös az örömszerzés. Hiába próbálta volna a párom önzetlenségből csak azért, hogy nekem jó legyen, egyből megéreztem rajta, hogy nincs ott 100%-ban, és akkor nekem se ment.) Vagy ha nem akarja, hogy te segíts rajta, akkor segítsen magán. Nem szégyen egy kis kézimunka, ha nincs más.

2019. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!