Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában mindenki "villám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindenki "villám szerelmes"? :D vagy azért akad olyan, aki szereti felépíteni a kapcsolatot? Beszélgetés, ismerkedés, programok, randi, stb.

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég megtanulni a neveket szakításkor nem? :D

30/f

2017. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen Boney M.
2017. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam még "villámszerelmes". Mivel személyiségekbe szeretünk bele, nem testekbe/kisugárzásokba, ezért szerintem jobb először alaposan megismerni a másikat, hogy ne egy idealizált kép után kezdjünk el futni, aztán később hoppanjunk egy nagyot.
2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem!:DD hol vannak ilyen ritka példányok? Melyik múzeumba/kiállítási terembe menjek?
2017. febr. 10. 18:42
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeptemberben kezdtünk beszélgetni, októberben randiztunk, 2 hete jöttünk össze. Ez villámgyors? :D
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A legrosszabb ***** válasza:
87%

Uh, már beléd is zúgtam. Áh, már ki is szerettem belőled. Gyors vótam', mi?


(Kivéve, ha faszi vagy. Ez esetben legyünk öri barik, yo, bro.)

2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem,en sose vagyok villam szerelmes ezert is buknak el az ismerkedeseim mostanaban.

Az elejen max bejon az illeto,es erezhetek fellangolast,de igazi szerelmet nem,mig mas 1-2het utan "csaktemegenorokre"stilusba csinaljak. 19L

2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerintem korrekt! :D
2017. febr. 10. 18:46
 9/25 A legrosszabb ***** válasza:
61%
Egyébként meg a hónapokig húzott ismerkedés 99%-ban csődöt mond. Ha szimpatikus egymásnak a két fél, ismerkedjenek össze minél hamarább. Az időhúzásnak tényleg nincs értelme. Az csak egy kamu, hogy a nők sok-sok hónapos/éves ismeretség után jönnek össze a nagy Ő-vel.
2017. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#5- nek szólt..


#9- ettől vagyok én is rosszúl... az örökké szeretlek, kb; két hét, első randin, azt sem tudják ki - kicsoda- de az összes nedvüket kicserélik, azt sem tudják, milyen egy igazi randi, milyen " megszerezni a másikat " , milyen vele együtt lenni, mert két hét után jön a másik " örökké " és ugyanaddig jutnak, hogy semeddig.

2017. febr. 10. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!