Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van az a nagy férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a nagy férfitöbblet? (online világot leszámítva)

Figyelt kérdés
Oké egy online helyen valóban nagy a férfitöbblet, de ennek megvan az oka nagyon is tudjuk, de a való életben Én ezt abszolút nem látom munkahelyen is több a szingli nő. Most járok egy nyelviskolába ott is több a szingli nő mint a szingli férfi, voltam egy nagy összejövetelen, rendezvényen ott is több volt a nő valahogy abszolút nem érzékelem ezt a férfi többletett
2020. febr. 28. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Otthon pihennek, vagy a kocsmákban.
2020. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Helytelen az érvelésed, mert ezzel az erővel menj el egy céghez ahol épitkezéssel foglalkoznak és már nem lesz vagy csak egy két nő lesz. De attól még nincs férfitöbblet amivel a hülyék dobálóznak.
2020. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk az nem olyan megepo h nyelviskolaban tobb szingli no..., a no is tobb.
2020. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Nincs férfi többlet.
2020. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Budapesten nagyon az van. De szerintem vidéken is.
2020. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Pesti vagyok, ezt kérdem hogy hol? Biszex vagyok így nézem a pasikat is és jóval kevesebb pasit látok...
2020. febr. 28. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Hááát, komám, momentán előled bujkálunk! :D
2020. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Mert a férfiak általában nem járnak ilyen képzésekre. Én se mennék el angolul tanulni, vagy spanyolul mert rengeteg online tananyag van. Amit tanulnék tanárnál az max Orosz vagy Kínai lenne, de ezekre nem hiszem hogy tolongnának a nők.


Milyen jellegű volt az összejövetel? Mert egy IT összejövetelen nem tudom elképzelni hogy nő többlet lenne. Egy jótékonysági balgaságon, vagy ilyen "mentsük meg a földet" összejövetelen bőven elhiszem.

2020. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
A fiúk a bányában dolgoznak.
2020. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja, biszex vagy...akkor nem FÉRFI kell neked, hanem homár.
2020. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!