Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt állítják, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt állítják, hogy nincs férfitöbblet, azok mivel magyarázzák a tegnapi felmérésemet?

Figyelt kérdés

Budapest egyik legnagyobb szórakozóhelyén számoltam a bejövő embereket 9 és éjfél között, 184 nő és 332 férfi jött. (Persze közben sokan is mentek ki, de az a felmérés szempontjából lényegtelen)

Tehát láthatjátok, hogy olyan cirka kétszer annyi férfi van, főleg a fiatalabb korosztályban.

Akik tagadják a magyarországi férfitöbblet tényét, azok mivel magyarázzák ezt?


2020. febr. 2. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A statisztika olyan, mint a bikini: a lényeget fedi el. Számolj a lány wc-bejáratánál, ott tuti más jön ki.
2020. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tagadom, de szerintem ez nem volt egy reprezentatív mintavétel...

Azt bizonyítottad csak be, hogy az adott szórakozóhelyen 9 és éjfél között több férfi volt, mint nő.

2020. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, hogy sokkal több férfi jár az adott szórakozóhelyre mint nő.
2020. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A pasik sokkal megrögzöttebben keresnek nőt maguknak kapcsolat vagy dugás szempontjából, mint fordítva. Meg nőként az ilyen helyen annyira nem kellemesek. Mindenki csak nézeget meg dörgölőzik, ha nem a pároddal vagy a barátaiddal mész. Kétszer voltam ilyen helyen még az exemmel, még mellette is úgy méricskéltek, hogy szerintem fejben vagy 10-en megdugtak. Kapaszkodtam az akkori páromba. Nagyon nem volt kellemes.
2020. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
☺️Ja de ha elmész a baba-mama börzére ott több lesz a nő, a motor kiállításon a férfi, szal hülyeség hogy ebből indulsz ki, nyilván érdeklődési körtől függ minden.
2020. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Biztos fizetni kellett a belépőért..


néha direkt azért díjtalan a nőknek, hogy legyenek....


A KSH adataival szoktak jönni nagyon sokan, én abban nem hiszek igazán.


Viszont az idősebb korosztályban sokkal több nőt látni.


Nap mint végigmenve az utcákon többnyire férfiakat látok és 50 feletti/körüli nőket, nagyon kevés 20-30 közötti nőt.


De lehet, hogy bújócskát játszanak.

2020. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Az nem reális statisztika, hogy szombat éjjel egy szórakozóhelyen mi az arány.

"Tehát láthatjátok, hogy olyan cirka kétszer annyi férfi van, főleg a fiatalabb korosztályban."


Észveszejtően sötét vagy. Biztos ezért nincs nőd.

2020. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

"nagyon kevés 20-30 közötti nőt."


Szelektív a látásod. Én rengeteget látok.

2020. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azzal töltötted a tegnap estédet egy szórakozóhelyen, hogy népszámlálást tartottál? 🤣


Arról esetleg nem készült kimutatás, hogy milyen volt az ott megjelentek BMI indexe? Mert akkor rögtön alátámaszthattad volna azt is, hogy túlsúlyos a magyar, vagy sem.


Vagy a nőknél most melyik a slágerhajszín? Arról van adat?


Ahelyett, hogy jól érezted volna magad, ilyen értelmetlen fságot csinálsz, hogy aztán itt döntgesd a melled. 😔 Ha kevesebb férfi lenne, mint nő, neked akkor se jutna, nyugodj meg.

2020. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy te egy adott szórakozóhely nemi összetételét mérted fel, ami nem releváns az összlakosságra nézve. Nincs férfitöbblet, pontosabban elenyésző.
2020. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!