Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogok így megint barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogok így megint barátnőt találni? 😂

Figyelt kérdés

Mivel középsuliban full fiú osztályba jártam és soha nem jártam bulizni ezért mindig a facebookon kerestem egy lányt, beszélgettem vele aztán lett valami. Általában pár hónapos "kapcsolatok".

Most viszont ezt a netes ismerkedést rohadtul meguntam. Tök nem produktív, napokig hülyít a lány, aztán off. Bulikba nem járok, nem azért mert kocka lennék, vagy pancser, hanem mert nem látom értelmét, hogy mi a halálnak menjek oda. Ráadásul haveroktól hallom, hogy tele van idióta tinipic.sákkal. Meg nem is hiszem, hogy ott lehet normális kapcsolatot összehozni.


Így most mi lesz velem? 💁‍♂️😂


2020. febr. 28. 20:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
21/F. Nem tudom számít-e valamit.
2020. febr. 28. 20:24
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül maradsz, az lesz veled.
2020. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezazzzz! Van annak is jó oldala, csak egy idő után megunom 😀
2020. febr. 28. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Amennyiben jársz egyetemre vagy főiskolára, ott biztos vannak lányok, de ha már dolgozol, valószínűleg ott is. Utóbbinál azonban óvatosan, nem véletlenül él a "házi nyúlra nem lövünk" szabály.

A legjobb az lenne, ha csatlakoznál egy érdeklődésedhez illő közösséghez. Sport, színjátszó, valamilyen tábor, túra csoport, akármi. Itt már rögtön lesz egy közös alapod az ott lévő lányokkal.

20/L

2020. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy full lány osztályba.
2020. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg 7,53 milliárd ember él a Földön, aminek kb. a fele nő. Tehát már csak ststisztikai alapon is találhatsz valakit, főleg úgy, hogy korábban már volt kapcsolatod.


Ismerkedni kell a világban, tapasztalatokat gyűjteni, és csak idő kérdése, és összejön a dolog.

2020. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Dolgozom is és sportolok is. Autószerelés és országúti kerékpározás. Igazán nagy női táborral rendelkezik mindkettő 😀

Na mindegy, majd valami lesz.

2020. febr. 28. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sehova se járni,akkor nem is lesz.Esetleg itt privizz.
2020. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor ÍRJATOK LÁNYOK!! Nem vagyok akkora pancser, mint amennyire itt látszom. Lehet fejembe szállt csak a sok megfázás elleni gyógyszer 🤷‍♂️😄
2020. febr. 28. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ismerősi körödbe ismerkedni. Ilyesmi, hogy a haverod lány rokona, haverod csajának a legjobb barátnője... Érted. Járjatok társaságba, szervezzetek összeröffenéseket.
2020. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!