Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csinálják azok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják azok akik könnyen tudnak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Annyi olyan fiú van aki nagyon könnyen tud lányt találni. Nekem meg elképzelhetetlen hogy barátnőm legyen. Egyrész kevés a lehetőségem, a másik meg nem vagyok jó az ismerkedésben, a csajozásban meg végképp nem.

Én neten is és élőben is próbálkoztam, de éve óta nem találok barátnőt, 23 vagyok.


2020. febr. 10. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mint Tinderen, minden lehetséges nőhöz odamennek, előbb-utóbb lesz egyezés.
2020. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Rendszeresen kérdéseket írnak ki ide, és alkalmazzák a sok-sok hasznos választ. Csináld te is ezt!
2020. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem meg elképzelhetetlen hogy barátnőm legyen. Egyrész kevés a lehetőségem, a másik meg nem vagyok jó az ismerkedésben, a csajozásban meg végképp nem."


Ők pontosan az ellenkezőjét gondolják és az emiatti kisugárzásuk vonzó.

2020. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

1. Ne akarj barátnőt találni! Ne ő legyen a megmentőd.

2. Élvezd az életed önmagában!

3. Legyél boldog totálisan önmagad is!

4. Ha kerek lesz a világ nő nélkül is, akkor majd hirtelen lesz nőd is.

2020. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy iszonyatosan érezni azt, hogyha valaki görcsösen próbál ismerkedni. Hatalmas szakadék van közöttük, és azok között a férfiak között, akik lazán, kedvesen tudnak beszélgetni a nőkkel.
2020. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A) Jóképűek

B) Nem válogatnak, majdnem bárki jó nekik, csak puncija legyen.

2020. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
#5: ott a pont, férfiként írom
2020. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!