Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon olvasó férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal, 22 éves lány vagyok.

Hazafelé második alkalommal egy férfi társaságában utazom a buszon.

Nagyjából 10 percet megyünk együtt, ő előbb száll le.

A korát nem igazán tudom betippelni. Gondterheltebb 27-es is lehet, de akár fitt 33-as is.

Fekete bakancs, szövetkabát, bőrkesztyű. Stílusos, elegáns, férfias. Mindig olvas.


Első alkalommal is többször néztünk össze, most míg vártunk a buszra, háromszor, a buszon egyszer, ott olvasott inkább, majd miután leszállt, még kétszer "megkeresett a szemével", arra sétált, amerre a buszom ment, pirosat is kaptunk, szóval egy fél perc alatt, sétálva még kétszer rámnézett.


Tetszik eléggé, de több okból is félek lépni. Mi van, ha nincs mázlim, és fitt 33, megszólítom, kiderül, és kis csitrinek hinne. Azért +10 év sok lenne nagyon.


Mi van, ha van párja? Esetleg bármi más alakul, ami nem visz minket pozitív irányba?

Utána félnék, hogy kínos lenne együtt utazni.


Hogyan tudnék jelet adni, vagy úgy lépni hogy ne tűnjön úgy, hogy nyomulok, ne sikerüljön félre esetleg?


Gondolom, ha már legalább 7-8 alkalommal nézett a szemembe, nem azért tette, mert taszítom őt. Lehet, hogy zárkózottabb, vagy esetleg ő jobban érzi a korkülönbséget. Sajnos nem álltunk annyira közel egymáshoz, hogy jobban lássam az arcát.


Köszönöm a segítséget!


2020. febr. 29. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mi van, mi van...

És akkor mi van??


Vagy adj egyértelműbb jeleket.

2020. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Sztem ő az egyetlen ember az országban aki még olvas könyvet szóval igazi kuriózum :D Egy próbát megér.
2020. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Na pont az ilyen gondolkodásmód miatt van annyi magányos ember.


Menj oda B+!

2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Szar közegben élsz, én rengeteg embert ismerek, aki olvas könyvet.
2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
"Bakancs, szövetkabát, bőrkesztyű" ne haragudj, de így látatlanba elég homokosnak tűnik...
2020. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A bőrkesztyű nekem is furcsa.

De talán nem akar elkapni betegséget, és mégis elegánsabb, mint egy kötött kesztyű.

Ha meleg lenne, miért nézne rám ennyiszer?


Mit mondjak, ha odamegyek hozzá?

2020. febr. 29. 21:39
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

A bőrkesztyű homáros???


Miket megtudok itt...én még öltönyhöz IS hordom, soha nem homározott miatta senki...igaz, én okos és művelt emberek között mozgok.

2020. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

"Bakancs, szövetkabát, bőrkesztyű" ne haragudj, de így látatlanba elég homokosnak tűnik..."


Na EZÉRT mondom azt, hogy igénytelenek a férfiak, mert akinek van stílusa, az már meleg. És ezért van, hogy 100-ból egy sem kell a napközis ruháiban.

2020. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyiszer találkozott a tekintetetek, de Te félsz az elutasítástól és az esetleges korkülönbség is aggaszt, akkor azt javaslom, hogy ne Te kezdj hozzá közeledni. Helyette inkább igyekezz sokat a látókörében tartózkodni, hadd lásson közelebbről (és Te is őt). Az nem baj, ha észre veszi, hogy nézed őt. Ha akar valamit veled, akkor ezek után úgyis megtalálja feléd az utat. Aztán már kettőtökön áll a vásár.
2020. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]


Cipzár nélküli hasonló cipő van a lábán.

2020. febr. 29. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!