Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyha nem találok baratnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nem találok baratnőt akkor bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

22 vagyok, komoly kapcsolatom nem igazan volt meg, inkabb csak alkalmi, meg osszejaros. Akik annyira nem is fogtak meg, csak ugy voltam vele hatha kialakul, termeszetesen nem alakult.

Melohelyen nem tudok ismerkedni (ferfiak, idosebb nok, parkapcsolatban elok dolgoznak), szuk barati korben nem szoktak uj emberek becsapodni, foleg nem nok. Ugyhogy marad a net, meg a random leszolitas.

Netet nem szeretem, mert tobbnyire nekem nem tetszo szemelyek irnak vissza/csak szorakozasbol vannak fent vagy epp tul sokat kell beszelgetni, h elnyerjem a bizalmat ahhoz,hogy talalkozzunk, mikozben a beszelgetesnek nem is aktiv resztvevoje. Plusz ha eloben nem jon be, akkor felesleges energiabefektetes volt.

Az pedig,hogy utcan/barokban szolitok le csajokat egyszeruen nem mukodik..odamentem mar kb 100-hoz de az esetek tobbsegeben van baratjuk, vagy ha adnak is elerhetoseget akkor nem irnak vissza. Pedig normalisan fejezem ki felejuk, hogy szimpatikusak es szeretnem oket megismerni, semmi bunko, proli dolog...az igaz, hogy a sok eredmenytelenseg utan mar kisse onbizalomhianyos ilyenkor a fellepesem ami lehet nem tul megnyero, de akkor is...

Nem tudok egyszeruen olyan holggyel hosszabb kontaktust, ismerkedest kialakitani, akivel tenyleg ereznem,hogy megfogott es erdekel. Pedig annyira szarul nem nezek ki, atlagtol +1-2 fokkal jobban kb.

Meg anyira nem is topmodellekre hajtok azert...

Ugyhogy nem tudom hol/hogy tudnek magamnak cuki,csinos baratnot talalni akivel kialakithatnek valami komolyabbat? Bennem lehet a hiba vagy tenyleg ennyire nehez manapsag ismerkedni ha nem nepszeru az ember meg nem mozog a sajat korosztalyaban? Nem tudom min kene valtoztatnom..



2020. márc. 1. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem vagy sikeres nagy dumás, akkor nem kellesz kutyának se. Tanuld már meg, a nőknek csak a jó pasik kellenek. Manapság ez a trendi. Ha szar vagy, meg a többsége a nőknek nem tart jó pasinak, akkor egy se fog rád úgy tekinteni, mert hát ciki lenne a haverok előtt, ha olyannal jönne össze, aki szerintük nem illik hozzá külsőre.
2020. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ma csak annak nincs barátnője aki nem akar, csak páran vetítenek itt közben kint más a helyzet.
2020. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha jól nézel ki,akkor valószínű a stilusod nem tetszik a csajoknak,vagy csak simán fiatalnak tartanak.Ne aggódj,egyszer csak összejön.
2020. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Sok jóval nem lehet biztatni a hozzám hasonlót, ha korán nem tud összejönni később sem lesz jobb, főleg mivel a teljes sikertelenség nem sok jót szül a férfiak egyénisége terén sem. Ha kell a remény próbálkozz sokat, de a megoldást csak a prostik jelentik, a nőket pedig amúgy le kell sz@rni nagy ívből ha jót akar magának egy átlagos (tehát a csajoknak már nem is kelendő) srác.

27/F

2020. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A magyar nőket valóban le kell xarni, mert mindegyik a föld felett lebeg, elszállt igényekkel. Próbálkozz inkább orosz/ukrán nőknél.
2020. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5#

Most komolyan, ez mégis miféle ötlet?

A kiköltözést vagy a vendégmunkásokra ráállást javaslod?

Mégha teljesen igazad is van a magyar lányokkal kapcsolatban, ez akkor is badarság

2020. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez egy felszínes világ.
2020. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Részben igen részben nem. De mostanság elég nehéz ismerkedni, mivel sehova nem lehet menni (hivatalosan). Legalábbis azokra a helyekre pont nem, amelyek elsődleges célja az ismerkedés.
2020. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

#1


kínos volt olvasni azt, a sok butaságot amit leírtál, öregem.

2020. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, a korona vírus hibás mindenért. :)
2020. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!