Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok barátnőt,...

Csá Vonka Im kérdése:

Miért nem találok barátnőt, hol a hiba?

Figyelt kérdés

Annyi lánynál próbálkoztam..elég sok fajta csajozási módszert kipróbáltam, én tényleg megtettem mindent azért,hogy legyen barátnőm de eddig minden lány azt mondta legyünk inkább barátok. Normális ápolt vagyok és ha ez számít motorozok, vannak barátaim szóval nem értem ..nem vagyok azaz otthonülős Minecraftos srác..Mi lehet a gond ? esetleg külsővel van a baj vagy a hozzá állásommal ?

Itt egy kép hátha segít , segítsetek! :)

[link]


2013. máj. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát van egy fejed hallod...
2013. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen magas vagy? Mi a munkád?
2013. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
csunya vagy!
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elég creepy fejed van :D de ne add fel tesó! legyél kicsit magabiztosabb és egy kis edzés se ártana az önbizalmadnak
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magassag,macso arc,penz....ennyi a siker titaka

ha egyikel sem rendelkezel akkor nemvagy konnyu helyzetben :)

2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi azzal ,hogy csúnya vagyok sokat segítettél 18 vagyok ..munka hát motort szerelek hébe hóba ...183cm :D
2013. máj. 26. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csúnya, nekem kifejezetten tetszel. Magasságod ok, munka majd lesz, még fiatal vagy. A koroddal van bajom nekem személy szerint.

Amúgy azért nem tudsz csajozni, mert nem vagy az a mai trendi gyerek, akik tucatszám szaporodnak az utcán. Esetleg próbálkozz kicsit idősebb lányokkal, max 22-ig, és ne cicababákra menj! Normális, helyes nőkre.

2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dukee válasza:
Imi neee :D Ez teljesen komoly? :D Akkor most hol vannak a Kama Sutrás csajok, meg a motoros kisgádzsi? :D Azt hittem neked nincs gondod ilyenekre..
2013. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iszol te eleget?
2013. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!