Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti mennyire mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mennyire mentek oda buszon, vonaton, villamoson stb. olyan csinos lányhoz aki megtetszik nektek, ha nem mentek akkor miért nem, gyávák vagytok azért?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 18:03
1 2 3
 1/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Vagy a férfiaknak is van saját életük? Sietnek A-ból B-be?


Odamenni bármihez nem bátorság kérdése.

2020. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Igen, gyáva vagyok 😀
2020. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
A nők azt várják el - teljesen jogosan -, hogy vadidegen férfiak ne zaklassák utcán, közlekedési eszközön, stb. Na most ezek után hogy jössz te ahhoz, hogy legyávázz minket, mert tiszteletben tartjuk ezt.
2020. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Én is gyáva vagyok, meg rendszerint tuti olyanba futnék bele, akit a következő állomáson várja az aktuális párja. Meg ha minimálisa is figyel az ember, akkor tapasztalja, hogy felszáll valaki a pl.: vonatra, és egyből leadja a drótot, hogy a pl.: 17.55-össel megyek.

Így meg miért próbálkozzon az ember?

2020. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Koronavírus járvány idején?
2020. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Azért nem mert:


A) Csinos lányoknál nem sok esélye van egy átlagos srácnak és valószínűleg elküld a francba.


B) A feminizmus miatt zaklatásnak veszik ha megszólítják őket az utcán és beperelnek.


C) Csak akkor hajlandóak beszélni valakivel ha az kimondottan jóképű és sármos.


Van nekik is szájuk, majd ha akarnak valamit akkor kinyitják. Nem vagyok pszihopata hogy minden nap 10 nőnél próbálkozzak hónapokon keresztül.

2020. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kb. az van, ahogy a 4-es leírta.
2020. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem megyek már oda senkihez se. Megalázó visszautasításokat kaptam.
2020. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező nem megy oda az álomlovagod? Így jártál. Kezdeményezz te. Vagy gyáva vagy?
2020. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

6-osnak igaza van.


Amúgy meg mindenhol csak kifogásokat hallani.


A nő nem szereti ha megszólítják közlekedési járművön, mert jajj de nagyon cikis helyzet ha az a pasi nem jön be neki....jajj munkahelyen sem mert ott is gáz...jajj edzőteremben sem.....jajj utcán sem...jajj jajj jajj


Sehol sem jó nekik ha megszólítod.


Ja! Várjunk csak....DE! Igen jó! De csak ha kú**vára jóképű faszi vagy.

2020. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!