Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebben a jó sok 25-30 koruli csinos ( de nem cicababa tipusu) nonek h majdnem apjuk korabeli 45 koruli ferfiakkal maszkalnak sokan kezen fogva? Ma a belvarosban 12 ilyen párt lattam menni kezen fogva.

Figyelt kérdés
Divat lett?
2020. febr. 22. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
💵💶💰
2020. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na jo nem apjuk, de jo 15 ev korkulonbseg tuti megvolt mindenhol. 7-10 ev talán mèg okè, mert nagyon sok olyan van. De 15+ szerintem mar sok. Persze nem ettol fugg a szerelem. De nem hiszem h gazdag pasasok, vagyis ahol autobol szalltak ki, az total atlag jarmu volt.
2020. febr. 22. 13:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze ettol mèg lehet h mindnek Budai villája volt, azt nem tudhatom.
2020. febr. 22. 13:16
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
pénz, státusz, önbizalomhiány, megfelelési kényszer.. napestig lehetne sorolni.
2020. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

lehet hogy úgy tűnik hogy manapság sok az ilyen pár (lehet tényleg így van) de igazából régen is házasodtak nagy korkülönbséggel.

A nagyszüleim közt 7 év volt ami szerintem teljesen átlagos, még nem számít olyan nagynak, bőben nevezhetjük egy generációnak. majdnem 50 évi voltak házasok, működött.

A másik nagyszüleim közt csak félév volt, náluk 60 évnyi házasság.

De arisztokrata körökben is, meg polgári/paraszti körökben is voltak nagyobb korkülönbségek csak akkor nem csináltak ebből ügyet. A férfinek már volt némi munkája, kisebb vagyona mire megházasodott. A lányokat meg fiatalon férjhez adták, gyereket szültek azt egyszerűbb volt összehozni a 20-as éveik elején, háztartást vezetni meg nem kellett idősebbnek lenni, mert természetes volt hogy megtanítják mindenre kislánykorától kezdve.

Csak mostanság akadnak ezen ennyire fenn az emberek, mert megváltozott a társadalom struktúrája.

Nagyon nagy (mondjuk 20+) korkülönbségből meg ritkán lesz hosszútávú jó kapcsolat. Nem mondom hogy lehetetlen csak ritka.

2020. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Divat... 28 éves vagyok, 50-60 éves férfiak nyomulnak rám kizárólag. Mondjuk nekem nem kellenek, de az más kérdés.
2020. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Ja, bocs 50-70ig nyomulnak.
2020. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Vagy... lehet, kb 35 évesek de a nő simán letagadhatna egy 10-est, a férfi pedig elengedte magát.
2020. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
A nagyanyám és a nagyapám között 16 év volt a korkülönbség. Mindketten csórók voltak, de egymást szerették. Így. Van ilyen.
2020. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Na szerinted??? PÉNZ!
2020. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!