Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért így reagálják le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagálják le a csinos nők a kedves közeledésemet a buszokon, villamoson?

Figyelt kérdés
Általában a buszokon villamosokon sokszor ha látok egy csinos nőt akkor odamegyek megsimogatom a hátát, megpuszilgatom, de erre csak elutasítást, káromkodást és csúnya megjegyzéseket kapok
2019. szept. 4. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
És te hogy reagálnál arra ha én odaállnék mögéd és a farkammal böködném a feneked?
2019. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se örülnék ha egy idegen férfi puszilgatna, azt gondolnám róla hogy egy pedofil. Inkább csak bókolj és a puszilgatást meg a simogatást hanyagold.
2019. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy csak “elutasítást, káromkodást és csúnya megjegyzéseket” kapsz, én fel is pofoználak.
2019. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy troll vagy, vagy komplett idióta.

Szerintem az előbbi.

2019. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, hogy csak kamu, bár valóban vannak ilyen elmebetegek, sajnos engem is talált már be. Azóta gondolkozok, hogy milyen önvédelmi eszközt kellene hurcolnom magammal.

Ha nem kamu, akkor MENJ SZAKEMBERHEZ!!! Nem vicc.

2019. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Ja, de mondjuk az minimum, hogy az ilyennek akkora pofont kell adni, hogy a t@kony menetet vágjon az arcán.
2019. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Zaklatásért mégis mit vársz?
2019. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Azt kívánom neked, hogy ugyanezt tegye veled egy férfi... :-D
2019. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Autista vagy?
2019. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Vagy troll vagy, vagy orvosi eset. Attól is kiráz a hideg hogy belegondolok, hogy egy idegen random hozzámér.

Örülj, hogy csak szavakkal adtak hangot a nem tetszésüknek.

2019. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!