Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a régi mondás már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a régi mondás már nem igaz? Már a nők vannak előnyös helyzetben az élet minden területén?

Figyelt kérdés

Van az a mondás, hogy egy nő akkor szexel amikor akar és akkor házasodik amikor tud. Egy férfi meg akkor szexel amikor tud és akkor házasodik amikor akar.

Na most ez a mondás szerintem megváltozott arra, tekintettel hogy a mai világban sokkal több a férfi, hogy:

Egy nő akkor szexel amikor akar ÉS akkor házasodik amikor akar.

Komolyan mondom azt látom, hogy meglepően sok férfi akar gyereket, ahhoz képest amennyi szülő képes nő van. Tehát már a gyerekvállalásért is harc folyik a férfiak részéről, holott régebben csak a nők akarata miatt vállaltak az emberek gyereket, meg mert az volt a "normális".

A mai világban viszont azért van csökkenő gyerekszületés, mert egyre kevesebb nő akar szülni, ergó ezt is a nők irányítják már.

A munkahelyeken, multiknál is mindenhol előnyben részesítik a nőket, mert minden munkahelyen több a férfi és örülnek a női kollégának, még akkor is ha szakmailag kevésbé jó mint egy férfi.

A nők már tényleg minden téren előnyben vannak, mert ekkora hiány van belőlük?


2020. márc. 5. 03:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

1. Nincs férfitöbblet.

2. Te valami más bolygón élsz.

2020. márc. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
3. Mindig is a nok iranyitottak h mennyit akarnak szulni
2020. márc. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

4. Iparagankent agazatokent valtozo a no/ferfi arany - banyaszatban autoiparban spec alig van no ellenben a oktatasban egeszsegugyben sok

Nem reszesitik elonyben azt akinek nincs egfelelo vegzetsege hiaba no...


De tenyleg te valami masik bolygon elsz vagy siman csak egy troll aki minden nap megkerdi ezt ...

2020. márc. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
A mondás tekintetében igazad van.(szerintem)
2020. márc. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

"A munkahelyeken, multiknál is mindenhol előnyben részesítik a nőket, mert minden munkahelyen több a férfi és örülnek a női kollégának, még akkor is ha szakmailag kevésbé jó mint egy férfi."


Ezt nem tudom honnét veszed, szerintem nagyon nem igaz. Inkább még mindig a fordítottja. Mivel egy férfi nem valószínű, hogy elmegy szülni, így biztosan nem fog hosszú időre kiesni a munkájából. Sőt, ha mondjuk a felesége lesz terhes akkor még inkább hajtania kell, hogy meglegyen a betevő a családnak.

A többi dologgal mondhatni egyetértek. Az nekem is feltűnt, ismerősi, baráti körből kiindulva, hogy rengeteg férfi akar gyereket, házasodna meg, de mintha a nők részéről erre nem lenne igény. A legtöbb nőnek igencsak magasan vannak az elvárásai, az valahogy kiment a "divatból", mint pl. szüleim generációjánál még megvolt, hogy együtt építsenek fel valamit, együtt küzdjék végig magukat az élet nehézségein.

Mindent készen akarnak kapni, legyen ház, kocsi, jó kereset, jó beosztás, pozíció, magyarán mindenféle anyagi javak, emelett megfelelő lelki, szellemi és érzelmi érettség + jó kinézet a férfi részéről. Holott, a legtöbb mai lány a két lába között lévő repedésen kívül nem sok mindent tud felmutatni, főleg nem az elvárásaihoz mérten.

Persze tisztelet a kivételnek, mert akad bőven.

2020. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igaz, mert a nő választ.
2020. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
A nők őrzik a szexhez a kulcsot, a férfiak a házassághoz/párkapcsolathoz.
2020. márc. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki a magáét fújja. Én is.


Én azt látom ha csak munkahelyről van szó, hogy....


Ha egy adott nőnek és férfinak ugyanaz a végzettsége ugyanaz a tapasztalata, és mindketten jelentkeznek az állásra és az a nő még jól is néz ki , akkor a nőt válasszák.


És egy biztos, semmilyen hátrányban nincsenek a nők az élet egyik területén sem a mai világban.

2020. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

8-as

ez abban az esetben igaz ha a főnök férfi !

ha a női főnök van akkor a pasi lesz aki megnyeri az állást!


de ha csak a HR dönt akkor pont mindegy mi a neme az amelyik jobban eladja magát

2020. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

#9 valljuk be, a férfi főnök azért gyakoribb...


Az élet területeinek nagy részében tényleg előnyben vannak a nők.


Én is sok ilyen pasit látok, akarna gyereket, de a nők rá se néznek, mert nem "kihaénnem" nagymacsó bmw-vel, hanem "csak barát" "oooolyaaaan cukiiimukiiii".

2020. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!