Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm ha nincs előnyös viselkedésem, kinézetem hozzá?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt barátnőm, és sok lánnyal ismerkedni sem volt lehetőségem. Nem beszélek sokat, ami talán a legnagyobb gond. De ezen nem egyszerű változtatni.


Eddig egy olyan lány volt akivel úgy tűnt hogy lesz valami, de sajnos mégsem. Komolyan mostmár teljesen azt érzem hogy soha nem is lesz, mert nem tudom összehozni, meg nem is találok hozzám illő lányt.


A kinézetem meg eléggé gyerekes, 23 vagyok, de inkább 17-18 nak nézek ki. És a vékony magas alkatom is csak ront a helyzeten.

Nem akarok egyedül élni, de sokszor azt értem hogy ez vár rám... Miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen?


2019. okt. 8. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Macska. Nekem van. Valamennyivel elviselhetőbbé teszi az egyedül élést.
2019. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

"Hogyan legyen barátnőm ha nincs előnyös viselkedésem, kinézetem hozzá?"


Változtass mindkettőn! Rajtad múlik, senki máson!


"Miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen?"


Szerinted a nyaff előre visz?

2019. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs előnyös viselkedésem, viszont nem nézek ki rosszul, mégsincs nőm. Ja és 30 vagyok, 2 éve nem volt nővel kapcsolatom....
2019. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
#2! "Szerinted a nyaff előre visz?" Jooooooo!
2019. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
36%
1 pasiknàl ne is állj le🤭
2019. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan legyen autóm, ha nincs sem pénzem rá sem jogosítványom?
2019. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy , felejtős.


Hanyagold!

2019. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért hogy viselkedel?
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag, vegyél BMW-t, járj drága ruhákban és fuxokkal! Ha nem nézel ki jól, ez az egyetlen esélyed.
2019. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a macskák jók
2019. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!