Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként többször odamegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként többször odamegyek a kiszemelt férfihoz. Próbálom úgy lehozni, mintha indirekt lenne és véletlenül mennék arra, amerre Ő. de egyértelmű. Kérdés lent?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen szimpatizálunk egymással, ebben biztos vagyok..viszont egyre inkább megalázónak érzem a helyzetet. Már olyan nyögvenyelős a kezdeményezési fázis, a kommunikáció sem megy igazán. Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy érdeklem. Eldöntöttem, hogy többet nem megyek azokra a helyszínekre, melyeken vélhetőleg ott lehet. Úgy gondolom, hogy keveset tesz azért, hogy kapcsolatba próbáljon kerülni velem. Elvárható, hogy egy férfi igenis legyen rátermettebb és keresse a nő társaságát, esetleg megszólítsa v. túl nagyok az elvárásaim?


Bevallom nehéz, mert nem vagyunk közvetlen kapcsolatban, viszont napi szinten találkozunk, látjuk egymást.


26N 30F



2020. márc. 6. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Hívd el valahova és kész, nem nagy dolog.

Ne várj arra a 21. században hogy ő lépjen, ha ő nem lép, akkor lépj te.

2020. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ezt biztosan nem preferálná...
2020. márc. 6. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem azért elvárható lenne, hogy ő kezdeményezzen egy randit.

Te már megtetted a magadét, biztos látja rajtad és érzi, hogy bejön neked ha érdekled akkor kezdeményezne.

Milyen srácnak ismered, félénkebb, zárkózott típus?

2020. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ma már nem ciki ha a nő kezdeményez, egyenjogúság van, vagy mi a fene. Ha nagyon kell neked ez a férfi, akkor ne szalaszd el.
2020. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy annyira indirekt a dolog, hogy nem is veszi észre, hogy ebben több van. Vannak férfiak, akik nem veszik ezeket a jeleket jól. 30F
2020. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy csipkedje magát, mert aki lemarad, az kimarad.
2020. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 honnan tudod?
2020. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Első hozzá szóló vagyok.

Ezt honnan tudod? Elég lenne annyi hogy 1x elhívod kávézni, ebben mi a bűnös dolog?

Mi van akkor ha tényleg nem észlelte a jeleket? Mi van ha az ő cselekedeteit jelnek magyaráztad be?

Mondom, hívd el egyet kávézni, 21. században élünk, ez nem a középkor.

2020. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha a jelzéseidre nem reagál, vagyis nem lép, ... Akkor nem vagy számára fontos, nem érdekled úgy ahogy téged.


Magyarán le se xar!


Csak beégeted magad nála is!

2020. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A pasik akkor se veszik észre a jeleket, ha villogó táblára dobot fel és homlokon b-szod őket velük. De nyilván te sem, mert ha keveset keresi a társaságod, az azért van, mert nem akarja.


Egyébként meg a petesejt sem úszik a spermium után.


Elvárhat, hogy a férfi keressen, de ő nyilván nem keres téged, szóval fújj visszavonulót.

2020. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!