Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan fiúval akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért?
2020. márc. 7. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem sincs 1 se - nem is volt, sose értettem a barátkozás lényegét.

29/F

2020. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Össze legalább egymásra fordíthatjuk azt az időt.
2020. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de #1 és kedves kérdező! Mondjátok kérlek el hogy hogyan tudtok barátok nélkül élni?
2020. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak kollégák vannak max.

Barátok már nincsenek.


Évente talán 1x ha összefutunk valamelyikkel.


Elköltöztek


Szóval igazából nincsenek

2020. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rolad biztosan nem irnak ki olyan kerdest, hogy "a paromnak a haverjai fontosabbak mint en?"Szoval sok lanynal elonyt is jelenthet.
2020. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyha jol erzi magat baratok nelkul. Jol elvan egyedul, nelkulem is. Nem zavarja, hogy nekem nemcsak vele vannak programjaim.

Kulonben koloncnak ereznem. Parkapcsolatban nem akarok sziami ikret.

2020. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En igen mivel nekem sincs. A mostani pasim is ilyen es viccelodunk ezen. Mondjuk nem egy menő csávo, de jobb mint ha a "legjobb haverja aki nem is jofej mindig ott van.
2020. márc. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 1 vagyok


"hogyan tudtok barátok nélkül élni" - Suliban voltak osztálytársak, akikkel suliban jól elvoltunk, de mind kicsit antiszociálisak voltunk.

Suli után a munkával voltam elfoglalva (vagyis pénzkereséssel, hogy legyen egy életszínvonalam), ez lekötötte az időmet, és valahogy nem is hiányzott a férfi társaság.

2020. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!