Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan férfival, akinek nincsenek barátai, haverjai, de attól még normális?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok
2015. nov. 14. 11:55
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
9%
35. nem.
2015. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán! Az én páromnak is csak egy barátja van, de vele évente egyszer szoktak találkozni, mivel az illető külföldön él. A munkatársaival jóban van, de egyébként sem egy bulizós ember, szóval velük is évente, ha megiszik egy sört. Én örülök neki, hogy ő ilyen, legalább azt az időt, amit a haverokkal töltene, velem tölti. Egyébként nem sajátít ki, vagy ilyesmi, mert én havi egyszer szoktam találkozni a barátnőimmel, amiből sosem csinál problémát. Én 25 vagyok, a párom 32.
2015. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis honnan tudnám az első hetekben, hónapokban, hogy vannak-e barátai?


Amikor kettesben van fél tucat randink, akkor nem hiszem hogy kapcsolatba kerülnék a barátaival, akár van neki 100, akár 0.


A mostani barátom úgy él az egyetemvárosunkban, hogy a bulizni-csajozni is egyedül járt. A két lakótársán kívül kb senkivel nem haverkodik. De ahhoz volt elég töke és bátorsága, hogy odamenjen ismeretlen lányokat megszólítani.


21/L (ő 22 éves)

2015. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En baratkoznek. ( Van elettarsam. Es barataim is vannak, de elfoglaltak mostanaban. )

N

2015. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

20/L

2015. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán.

Páromnak sincsenek olyan hű, de nagy barátai. Egy-két ilyen gimiből megmaradt barátság van, ahol kb. évente max. 2x találkoznak, meg egy-két kb. haver, akiket az üzletelései során meg hobbik során ismert meg, de azokkal sem találkozik, ha nem az üzletekről van szó. De attól függetlenül teljesen normális, okos, intelligens, szociális problémái sincsenek, kedves. Nekem sincsen túl sok barátom amúgy, és én sem tartom magam defektesnek.


26/N

2015. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!