Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan ember, aki kizárólag anyagi okokból, tudatosan döntött úgy, hogy neki nem kell párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tehát aki nem magát a párkapcsolatot utasítja el, hanem olyan feltételrendszert szabott, ahol az első helyen az egyéni gyarapodás áll, ez pedig összeegyeztethetetlen azzal, hogy valaha is párkapcsolata lehessen.

2020. márc. 8. 02:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Itt? Hát persze, hogy van...

Amúgy logikátlan, amit írsz. Pl. párkapcsolatban olcsóbb kihozni az albérletet is.

2020. márc. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Én. Hosszútávon sokkal jobban megéri prostizni, semmint barátnőt tartani.
2020. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

# 2


Megkérdezhetem, hogy hetente hány alkalommal kívánod meg a szexet?

2020. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

#3:

Én meg azt kérdezném, hosszú kapcsolatban milyen gyakran van szex, ezért vagy azért...

XD

2020. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Jelen. Szuper jó hobbijaim vannak, de elég költségesek. Hamarabb veszek egy alkatrészt, mint egy amúgy hamar elhervadó virágot. Azt hihetnők, hogy emiatt utálnak is a nők rendesen. Nos, épp ellenkezőleg.:)
2020. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Miért összeegyezhetetlen? Nem közösködök az anyagiakban kapcsolatba sem, ennyi.
2020. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
A #2-esnek teljesen igaza van.
2020. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Pl. párkapcsolatban olcsóbb kihozni az albérletet is."


Igen, kivéve a speciális helyzeteket.


1. eset: Munkáltató biztosít lakhatást. Bárhogy matekozol, mindenhogy az jön ki, hogy az albérlet fele is drágább lenne, így többet kellene dolgoznod (másodállás, túlóra), akkor viszont felmerül a kérdés: miért fizetsz többet egy olyan ingatlan bérléséért, ahol sosem tartózkodsz? Ha otthonülös vagy, akkor egy kis lyukat is komfortossá lehet tenni és sorozatmaratont tartani a szabadidődben, ha meg aktívabb életet élsz, akkor még a szabadidődben is alig tartózkodsz otthon, lényegében csak aludni jársz haza. Nem véletlenül találták ki a japánok is az alvókapszulákat. Na jó, az tényleg extrém, de alváshoz inkább más szempontok számítanak: csend, nyugalom, mintsem az, hogy legyen legalább 40 négyzetméter meg két szobás.


2. eset: Több emberrel laksz együtt, így hiába fizetsz, de még úgy is olcsóbb, mintha egy nő extra igényei alapján kéne albérletet választani. Főleg ha vannak olyan jófej lakótársaid, akik rendelnek egy csomó kaját, amit nem bírnak megenni meg a nagyijuk is csomagol, ahhoz meg finnyásak, hogy újramikrózzák, így lényegében ezen is rengeteget tudsz spórolni.


A 3-as válaszoló nagyon betalált és jogos. Én párkapcsolatban is naponta szexeltem, olyan nővel sosem jöttem össze, aki nem kívánja a szexet.


5-ös: Igen, ha a motorozás vagy autótuningolás lenne a hobbim, nekem is jobban akadnának.

2020. márc. 8. 14:44
 9/17 acelsziv ***** válasza:
59%

Azzal takargatod a párkapcsolatra való alkalmatlanságodat, hogy tudatos költséghatékonyságnak hazudod? Mert amiket írsz abból világos, hogy nővel még nem voltál életedben sem.

Nos így is lehet, de ez még nem oldja meg az alapproblémádat miszerint soha az életben nem lesz nő melletted.

2020. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Teljes mértékben egyetértek acelszív okfejtésével. Az ember mindig remekül tudott erényt kovácsolni a tehetetlenségéből. Tetszik, vagy sem, az ember társas lény. S noha időről időre szüksége van némi magányra is, alapvető szükséglete a párkapcsolat és a barátok. Számtalan tanulmány igazolja, hogy még a várható élettartam is jelentősen növekszik (főleg a férfiak részéről) egy harmonikus "hátországgal". De nézhetjük a kérdést evolúciós oldalról is. A férfi agyában 4x akkora területet foglalnak el a fajfenntartásért felelős funkciók, s így van ez az állatvilágban is. Az egész földkerekségen minden hímnek az elsődleges célja, hogy a génjeit továbbjuttassa. Csak az ember annyira öntelt, hogy ő mindent jobban akar tudni Evolúció bácsinál. Legalábbis mára.

És még valami! Koromnál fogva az ismeretségi köröm is javarészt az idősebb korosztály tagjaiból kerül ki. Agglegény is akad közöttük,, és 50 felé közeledve mindet elérte a "férfibánat". Minden valamirevaló férfi természetes vágya valami nagyot, örökkévalót alkotni. De nem születik mindenki írónak, szobrásznak, vagy építésznek. Akit képességei nem predesztinálnak az utókor számára is látható mű alkotására, egy-két gyermek felnevelésével az is letesz az asztalra valami nagyot. Márpedig az orvostudomány mai állása szerint gyereket csinálni csak nő segítségével tudunk...

2020. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!