Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy viselitek a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a sikertelenséget?

Figyelt kérdés

Milyen folyamatokon mentetek át? MI zajlott le belül?


Én már teljesen feladtam, elfáradtam. Olyan mintha én meg a nők két külön világ lenne. Már ott tartok hogy nem érdekel az egész, komolyan nem. Nem kezdeményezek.

Belefáradtam abba hogy minden a külső, itt is csak olyan tanácsokat kaptam hogy vegyek márkás divatos ruhát.

Azt ennyi.


Ti hány évesen untatok ebbe bele?


23F



2019. jún. 6. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy viselem a sikertelenséget, mint az a két "kék emberke":


https://www.youtube.com/watch?v=f4-omIasXOI&t=132s


Ezzel mindent elmondtam.

2019. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még bele sem kezdtem. De valószínű, hogy az első pár kijózanító pofon után hamar feladnám.
2019. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, nem foglalkozom a témával és kész.

Alapvetően jobb nekem magamban

2019. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálok változtatni magamon és a hozzáállásomon. Ha így se jön össze akkor legalább elmondhatom hogy mindent megtettem amit tudtam.
2019. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb dologról már lemondtam, de lassan nincs hova hátrálni.



...talán ezzel üzen a "sors/világegyetem/nevezd ahogy akarod", hogy lassan itt a finálé ideje?


Ki tudja. Majd kiderül. Amíg van hova hátrálni, addig nincs gond.

2019. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

„Ami nem öl meg az megerősít”


Így állok hozzá. Tehát akármennyire visszautasítanak és akármennyire megalázók mások velem, azt csak megköszönöm nekik, mivel az én feladatom ezeket csak túlélni és majd idővel erőssé fogok válni.


De alapvetően képtelen vagyok beletörődni a sikertelenségembe. Kőkeményen harcolok ellene és nap-mint nap teszek az ellen, hogy ez ne maradjon így.

2019. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, milyen, ha sikerem van, így egész jól, mivel ez a "default" állapotom, sosem ismertem mást, ezt szoktam meg. Hiányzik egy nő, de részemről úgy érzem, mindent megtettem, az , hogy nincs egyetlen nő sem aki hozzátenné a magáét, azzal már nem tudok mit kezdeni.
2019. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jonwick ***** válasza:
Próbáld ki a buddhizmust, vagy az MGTOW életformát.
2019. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!