Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek is vannak kiszemeltje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is vannak kiszemeltjeik mint a férfiaknak? Akiket hetekig figyelnek, stb?

Figyelt kérdés

Nálam és a barátaimnál mindig vannak csajok akik bejönnek és szemmel tartjuk őket. Mondjuk a munkahelyen van három csaj is aki tetszik és gyakran beszélünk róluk, hogy néz ma ki, merre volt, van-e pasija éppen? Őket mondjuk a kiszemeltjeinknek. Aztán ha az egyiknek pasija van, a másik sík buta, akkor a harmadiknál próbálkozunk csak valójában. A másik kettő csak puhatolózás.

A nőknél is van ilyen, hogy több pasi tetszik nekik és mind azonosan esélyes náluk? Aztán az lesz a befutó akivel éppen úgy alakul?


2020. márc. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

"A nőknél is van ilyen, hogy több pasi tetszik nekik és mind azonosan esélyes náluk?"


Nekik egyedül a legeslegeslegjobb pasi kell. Az, akit az összes többi nő is meg akar szerezni.

2020. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálam ez nem így működik. Egy valaki megtetszik, szimpatikus egyből és arra tudok csak koncentrálni. Nincs mellette más aki olyan formában érdekel. Nem figyelek senkit.
2020. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem így működik, de az összes barátnőm erről számolt be, hogy vannak kiszemeltjeik. Szóval van ilyen, ha nem is mindenkinél.

N

2020. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mikor kasszásként dolgoztam, volt vagy 3-4 srác, akik bejöttek nekem, és én is figyeltem őket. Mármint, törzsvevők voltak.
2020. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Az ő kiszemeltjeik a macsó alfakanok, akiket soha nem kaphatnak meg. Vagy max egy dugásra, aztán sírnak hogy minden pasi szemét, közben komoly érdeklődők százait tették barátzónába.
2020. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:
76%

Egy parkapcsolatra nyitott embernel termeszetes, hogy eszrevesz masokat, akikkel akar tobbet is el tudna kepzelni. Ezert is kell szeleskoruen ismerkedni, hogy fel tudd merni, hogy ki mennyire nyitott, mennyire szimpatikus, es hogyan alltok egymashoz.


Pont a forditottja szokott a problema lenni, amikor valaki csak egyetlen emberre van rakattanva, azt is eleg koros tunetekkel kiserve. Azokbol ritkan kerekedik hollywoodi sikersztori, akarmelyik nemrol van szo.


43F

2020. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van ilyen.
2020. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, van. Általában mindig van 3-4 srác, akivel úgy vagyok, hogy szívesen megismerném, vonzónak találom. Figyelem őket, még neten is stalkolom.😂 Viszont van, hogy az egyikük nagyon tetszik, olyankor nem koncentrálok másokra.
2020. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!