Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják sokan, hogy fontos az egzisztencia, saját lakás, jó fizu a nőknek, amikor én az ég világon sosem jutottam el addig a fázisig? Másodiknak ez hogy megy?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, de eddig életem során az életben nem jutottam el addig a kérdésig nőnél, hogy mennyi a fizetésem, a szüleimmel lakok-e, van-e saját lakásom és ha igen vagy-e rajta hitel, meg stb. Amiket itt írnak, az számomra elképzelhetetlen. Én már az első két szűrőn kibuktam mindig:

1. szűrő: eleve alig lehet ismerkedni nőkkel ebben a korosztályban, mert mindegyik foglalt. Aki nem, az meg nem ír vissza, nagyon válogatós, interneten és szórakozóhelyeken és fesztiválokon borzalmas a férfitöbblet, máshol meg nem nagyon lehet ismerkedni

2. szűrő: a külső, még ha valami csoda folytán találtam egy facér nőt, akivel lehetett volna ismerkedni, mivel csak átlagos külsejű pasi vagyok (nem csúnya, hanem átlagos) ezért eleve labdába sem rúghattam

Hogy a fenébe jut el a többi pasi a (feltételezhető, számomra eddig még ismeretlen) harmadik fázisba, amikor már az egzisztencia alapján szűr a nő?


2020. márc. 5. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Másoknak* ez hogy megy?

Bocs, elírtam

2020. márc. 5. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Már ismerkedéskor ez alapján szűrnek!


Szerinted biztonsági őr ruhában lehet csajozni?

Ha olcsó cuccokban vagy, az bejön nekik?

Ha te vagy a 20. csicska a cégnél, veled megy haza a fullos HR-es csaj, vagy a pénzügyi kisfőnökkel?

Apád 20 éves Hondája szerinted csajozós?

...

2020. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nő létemre írok, mivel nekem is fontosak voltak a fent felsorolt tényezők.

Én nem a pénzre hajtok de sok olyan pasi volt aki meg egy randit sem tudott megengedni. Nem vicc, nekem kellett fizetni többször, és nincs ellenemre ha felesbe megy vagy oda vissza én is fizetek meg ő is.


Nekem van egy elképzelésem és egyfajta kategória ami alapján nezelődök. Ha a társkeresőn egy öltönyben latok meg egy férfit kíváncsi leszek. Feltételezem hogy van ízlése és sok esetben oka is amiért öltönyt visel. Utazós képek nagyon bejönnek mivel imádok utazni en is. A legtobb pasi kiirja a foglalkozasat amibol lehet kovetkeztetni a fizetesre ami nem a legfontosabb dolog , de ha utazni szeretnenk vagy beulni egy elegansabb helyre akkor ezt könnyebben megteszi akinek jo munkaja es keresete van.

A ház nem erdekel, szerintem azt egy parnak kozosen illene kivalasztani.

És amit nezek ezen felul az a tartalom. Mi van a fejeben es mennyire lehet elbeszelgetni.

Volt olyan pasim is aki mester diplomás kulfoldi pasi volt, rohadt jol nezett ki es meg ki is volt gyurva, de semmirol nem lehetett elbeszelgetni vele mert csak az edzes erdekelte...


A lenyeg hogy legyen benned tartalom, lepd meg a lanyt egy csokorral vagy edesseggel es legyel figyelmes. Ugyan akkor add onmagad.

2020. márc. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!