Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó párkapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Mik a mellette illetve mik az ellene szóló érvek?

Hogyan gondolkodtok a témával kapcsolatban nőként vagy férfiként?



2020. márc. 9. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Kapcsolatban meg lehet csalni a másikat. Próbáld megtenni, ha nem vagy kapcsolatban.
2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én pl nagyon ambiciozus vagyok, rengeteg celom van, meg rengeteg minden amit ki akarok probalni az eletben és ezt megnehezíti, ha olyan van melletted akinek nem ugyanazok a celjai es mindenrol be kell szamolni(ami valljuk be..nehez olyat talalni). Szóval en ugy gondolom, hogy amig teljesen kielem magam minden teren, addig nem lesz kapcsolatom. Masik oldala a dolognak a magany. Már van egy full-time allasom tehat azert nem tudok minden delutant/estet valami szorakozassal/bulival eltolteni és néha erzem, hogy jó lenne ha lenne valakihez hazamenni (persze olyanhoz akit szeretek). Nem tudom en csinalom-e jol vagy nem, de szerintem ha mar most benne lennek egy hosszutavu kapcsoltban, vagy mar gimiben elkezdtem volna, az az esetleges hazassag tuti megbukna, mert vegig ott lenne a fejemben, hogy mennyi mindent kihagytam. Egy 10 ev mulva viszont orulnek ha lenne mar valakim akivel csaladot alapithatnek stb, mert 40hez kozelitve lehet nem a bulinegyedben akarom mar tolteni a szabadidom😃 (de ha valaki igen, nem itelem el, lehet en sem talalom meg az igazit addig es ott talalkozunk, nem garantalt semmi😃) 23/F
2020. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt normális esetben nem számításból teszi valaki. Hanem egyszerűen megismerkedtek, szerelmesek lesztek, és minél több időt akartok együtt tölteni. Együtt akartok aludni, együtt kelni, együtt enni, és a többi, és a többi, amire a legpraktikusabb megoldás, ha együtt éltek.
2020. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ez az életforma nem való mindenkinek. Akinek nem törpülnek el a hátrányok, annak például nem való.


Ami számomra előny:

Biztonságot ad, érzelmileg stabilabb és nyugodtabb vagyok.

Sok közös élmény és program.

Könnyebben elérjük együtt a céljainkat általában.

Húzzuk előre és motiváljuk egymást.

Mindig van társaságom.

Egy görbe tükröt mutatnak a benne lévő konfliktusok felém, ami sokat segít nekem is a személyes fejlődésemben.

Sokkal könnyebben teremtek kapcsolatot és dolgozok együtt másokkal, mióta a párommal élek.

Feleannyi idő ugyanannyi házimunkára - mert megosztjuk.

Mindig kapok valahonnan szeretetet.

Mindig van szex megbízhatóan egészséges és odafigyelő emberrel.

Jó érzés gondoskodni.

Kevésbé érzem bizonytalannak a jövőm, mert van társaságom az úton, akinek első helyen vagyok.


Ami hátrány lehet, bár számomra egyáltalán nem érződik annak:

Ha ő van, akkor senki más nincs abban az értelemben, ahogy ő, azaz hűségesnek kell lenni.

Néha nem csinálhatsz azt, amit akarsz, mert azzal azt bántod, akit nem akarsz.

Hiába takarítotok együtt, ketten kétszer olyan gyorsan csesztek szét mindenféle rendet és tisztaságot a hét végére.

A családja lehet kibírhatatlan.

Alapvetően időigényes.

Ha te keresel többet, érezheted anyagilag is nehéznek. Főleg ha a másiknak több igénye van pénzigényes programokra.

Kompromisszumokat kell kötnöd. Hogy ez mennyire sikerül, az attól függ, mennyire húztok szét.

Valaki iránt felelősséggel tartozol. Ha függő vagy, beteg vagy munkanélküli, akkor bizony együtt szívtok.

Ha tetszik, ha nem, valamilyen szinten ki vagy szolgáltatva. Ha anyagilag nem, akkor érzelmileg biztosan. Hiszen szereted és ez azt jelenti, hogy amit tesz veled, az a fellegekbe emelhet és a porba sújthat. Mert törődsz vele.

Ha csak a szerelemre hagyatkozol, könnyen megszívhatod. Fontos, hogy az ember nyitva tartsa a szemét és például házasság és összeköltözés meg egyéb dolgok esetén a jogi oldalt is átrágja a jó érzés mellett.

2020. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem jó
2020. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!