Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit, miket, milyen tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mit, miket, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak egy olyan emberrel, akiben párkapcsolatban éltek/szeretnétek élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azért tettem fel, mert partnert keresek (nem most van rá égető szükségem azonnal, de időben el kell kezdenem, ha 9 év múlva férjez szeretnék menni; 20 éves lány vagyok egyébként, ha ez számít). Ugyan már nagyjából megvannak a preferenciáim (eddig 40 kérdés a kérdőívem, és még készülnek a továbbiak), de nagyon félek, hogy esetleg valamit kihagytam(és egyébként is mindig jó egy új perspektíva), vagy nem vettem figyelembe, ami esetleg hasznos lehetne, szóval az a kérdésem, hogy nektek mik a legfontosabb tulajdonságok, mik azok, amikkel nem tudnátok együtt élni, és mik azok, amik nélkül elképzelhetetlennek tartotok egy kapcsolatot?

Külső dolgokat írhattok, de nekem kb irrelevánsak, nem látom az embereken, hogy szépek-e vagy sem. :) (meg különben is, nem eladni akarok egy terméket vagy nem a falra szánom dísznek, hanem együtt szeretnék élni vele)


[a következő dolgokat a beugróban már kilőttem: legyen fiú, ne éljen párkapcsolatban mással, ne legyen homoszexuális vagy büntetett előéletű, ne álljon fent a lehetősége, hogy lebukik és büntetett előéletű lesz, ne legyen komolyabb öröklődő betegsége, ne dohányozzon, ne legyen alkoholista, a barátai véleménye alapján legyen intelligens, 19-23 év közötti és legalább 170 centiméter magas legyen, ne tervezzen arcszőrzetet növeszteni, viszont gyermeket 12 év múlva igen, ne legyenek beszédhibái, tudja jól használni a -ba/be, -ban/ben ragokat, foglalkozzon természettudománnyal, tervezzen doktorálni, ne ünnepelje a valentin napot, a pí napot viszont igen, és ne zavarja néhány preparátum (itt formalinban úszó szervekre gondolok) a háztartásban]

Köszönöm szépen, ha segítesz! Legyen szép napod :)



2018. jún. 13. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
52%
Hűha, mikor indul a válogató? Hol lehet jelentkezni?
2018. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
75%
Igényt tartanék mind a negyven tételre!
2018. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%

Legyél rugalmas, ne csak azt nézd h ő jó legyen neked, hanem h te jó legyél neki.

Fogadd el az apróbb hibáival, legyél kedves figyelmes törődős és izgalmas, megbízható humoros!:)

2018. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok mindent teszel majd a listádhoz és nagyon lesznek az elvárásaid, akkor sosem fogod megtalálni a megfelelő párt. Hiába képzelsz el valakit magad mellé, még nem biztos, hogy meg is találod. Persze vannak alap dolgok, amiket az ember elvár, de nekem ebből az jön le, hogy te a számodra tökéletes embert keresed, viszont nem biztos, hogy ilyen létezik vagy neki pont te kellesz.
2018. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Nem tudom, hogy komolyan kérdezed-e (mondták, hogy nem gondol mindenki mindig mindent komolyan), de ez nem egy válogató. A kérdőívben ugyanúgy vannak arra vonatkozó kérdések, hogy a másiknak mi lenne elfogadható/nem elfogadható (pl. a homoszexualitás, ott egyértelmű, hogy az alany nem engem keres. engem mondjuk az különösebben nem zavarna, de őt egészen biztosan :) ). És mivel elég speciálisak az elképzeléseim, ezért jobb nem időt vesztegetni egymásra (neki sem rám), ha egyértelmű, hogy nem passzolunk. És neki is több ideje jut keresni az igazit (bár én ebben mondjuk pont nem hiszek, de valaki biztos), meg nekem is. Szóval picit szerintem félreértetted a dolgot. :)

2018. jún. 13. 21:38
 6/83 anonim ***** válasza:
25%
nem kaptam választ!
2018. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

Kedves #2!


Ha írsz egy privát üzenetet, szívesen elküldöm a kérdőív linkjét. :)

2018. jún. 13. 21:43
 8/83 A kérdező kommentje:

Kedves #3!


Igen, tervezek olyan kérdéseket, amik arra irányulnak, hogy neki mi az elfogadható sokféle téren. :) De köszönöm a tanácsot, mindenképpen megnövelem majd az erre vonatkozó kérdések számát!

Köszi a hasznos választ :)

2018. jún. 13. 21:55
 9/83 anonim ***** válasza:
89%
@5: De ezt mégis hogy képzeled? Ha valaki elhív randira, akkor a kezébe nyomod az 50 kérdéses tesztet, kiértékeled és döntesz, hogy akkor lesz randi vagy sem? A kérdéseidre egy normál ismerekedés során kapsz választ, közben látod a másikat, érzed az illatát, hallod a hangját, van szemkontaktus, akár fizikai érintkezés stb. Te ezzel a nevetséges teszttel gyakorlatilag egy gépies jellegű együttműködésre redukálod a párkapcsolatot.
2018. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a legfontosabb a barátomban, hogy tudom, hogy megbízhatok benne. És szeretem. És tudom, hogy ő is szeret engem.
2018. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!