Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom vajon hazudik hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim leszámítva egy gyerekkori barátot akivel együtt nőttem fel, akire bármiben számíthatok mindig mindenben segítet.

Viszont van egy nagy különbség köztünk az hogy a barátom nagyon sikeres a lányoknál/nőknél minden korosztályban.

Én meg nagyon nem(nem volt barátnőm bár eddig csak párszor próbálkoztam csak neten), szóval elhatároztam hogy segítséget kérek így 31 évesen mi lehet velem a baj, mindig arra gondoltam hogy biztos a külsőmmel lehet baj hogy nem vagyok elég jóképü.

Szóval elhivott társaságában, aztán később megkérdezte ott lévő lányokat/nőket hogy mi a véleményük, azt mondták teljesen renben vagyok külsőre,sőt jól is nézek ki, de nem vagyok átlagos személyiség,furcsa olyan nagyon magamnak való vagyok.


Létezhet hogy hazudott nekem hogy úgy érezzem nem a külsőmmel van a baj? Pedig csak is az lehet mert a Tinderen is csak 1 aki úgy húzott be.


Azt mondta szerinte nem tisztelem a másik felet,nem érdeklődöm,nem kérdezek semmit, és hogy ezt megérzik a nők ha csak egy testet látok bennük. Nincs ismerettségi köröm sehol és csak magammal foglalkoztam eddig, így ne lepödjek meg hogy nem vagyok vonzó,illetve az hogy nincs tököm élőben odamenni az is baj.

Vajon öszinte segítség vagy csak próbál nyugtatni hogy külsöm nem olyan rossz és az is lehet lányok csak hazudtak neki nem merték mondani hogy külső nem jó,nem tudom.



2020. márc. 10. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról.
2020. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta érthetően, hogy hogyan lát téged és mik a hiányosságaid, de te egyből gyanakodsz, kombinálsz, hárítasz. A külsődet nem tudjuk, de az írásod alapján a belsőddel, a kisugárzásoddal és az önképeddel egyértelműen van probléma, viszont ezzel nem akarsz szembenézni és fixa ideád lett, hogy csak és kizárólag a külsőd a ludas (pedig nem, akárhogy is nézel ki).
2020. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk? Nem ismerjük egyikőtöket sem.
2020. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen megnéznék rólad egy képet, beszélgetnék is veled akár, és utána mondanék őszinte véleményt!
2020. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul kicsit álszent dolog a részéről hogy külső az nem számít annyira meg nem az a baj velem, hiszen nagyon edzett testalkata van, tiszta izom és minimális testzsír%, jó persze lehet van igazság amit mond mert ő nagyon társasági ember is bárkivel megtalálja a szót, rengeteg ismerőse hatalmas kapcsolati tökéje van.


3-as mi az hogy egyértelműen látszik írásban is hogy a kisugárzásom nem jó, meg a 'belsőm'?

2020. márc. 10. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ide kép, az, 31 évesen már egy bányarémnek is lett volna kapcsolata.


Teljesen egyértelmű, hogy a súlyosan introvertált személyiséged a probléma. Ezt a csajok is elmondták meg a barátod is látja rajtad.

Rossz hírem, hogy ezen nehéz változtatni. Jó hír viszont, hogy lehet. Kezdjél el társaságba járni ahol sok nő van és majd szépen lassan (1-2-3 év alatt) feloldódsz.

2020. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ember, te rá vagy kattanva a külsődre. A barátod és itt is leírtuk hogy a belsődön kellene javítani, erre regényeket írsz a sz*r külsődről, mintha meg se értenéd amiről beszélnénk, teljesen ignorálnád.


Már a netes megnyilvánulásodból is visszaköszön amit mondott rólad a barátod, élőben biztos hogy még inkább kijön ez. Érdemes lenne szakemberhez fordulni és vele elkezdeni a fejlődést, dolgozni magadon, mert súlyos gondok vannak az önképeddel.

2020. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"3-as mi az hogy egyértelműen látszik írásban is hogy a kisugárzásom nem jó, meg a 'belsőm'?"


3-as vagyok, külső szemlélő számára ez az írásodból egyértelműen lejön, hogy roppant negatív az önképed és zárkózott, szorongásokkal teli ember vagy; hidd el, ez a kisugárzásodra is kihat, sőt, élőben valószínűleg még jobban érezni a testbeszéden, mimikán, úgy általában a metakommunikációdon. Mellesleg ezt a barátod és a lányok is elmondták. Árulkodó az is, hogy kaptál viszonylag egyértelmű visszajelzéseket magadról (egyik se a külsődre vonatkozott, hanem a szociális interakciók terén mutatkozó hiányosságaidra), mégis még mindig kizárólag a külsődre vagy rákattanva, meg se hallva semmi mást. Ezt fejben kell lerendezned, de egyedül nem biztos, hogy menni fog.

2020. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam társaságokba járni évek óta ez volt az egyetlen alkalom. Kétségtelen hogy nagyon introvertált vagyok, van úgy hogy napokig szinte szót se szólok senkihez , kivéve a munkahelyen ahol pár tucat mondat erejéig szoktam az is munkával kapcsolatos főleg. Amúgy szabadidőmet számítógép előtt szoktam tölteni.


Tényleg lehet hogy önképemmel meg kisugárzásommal van baj meg a kommunikációval, ha itt is mindannyian azt állítjátok meg a barátom is, ebben lehet valami igazság.

Talán ha több önbizalmam lenne akkor sokkal előrébb lennék, ezen fogok dolgozni.

2020. márc. 10. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szakadj el a géptől.
2020. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!