Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem izgatnak a nők, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgatnak a nők, de a férfiak még jobban nem?

Figyelt kérdés

35 vagyok, de valahogy nem izgatnak a nők... Hétvégén is egy csinos lány ismerősöm nálam volt, teljesen mászott rám, de valahogy úgy nem izgatott a dolog, de végül szexeltünk de semmi jó nem volt benne.

Mikor barátnőm volt 8 éve, mindig csak hétvégén jött és akkor voltam a legboldogabb, amikor mondta hogy szex nem lesz mert megjött neki..

Mondták már hogy nem voltam még szerelmes ez azért van, hát nem hiszem, mert 35 évesen legalább már egyszer kellett volna lennem szerelmesnek... illetve exemet nagyon nagyon szerettem..


2020. márc. 11. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet aszexuális vagy?
2020. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Az létezhet? Egy férfi lehet aszex?...
2020. márc. 11. 07:18
 3/9 A kérdező kommentje:
És ezt lehet valahogy kezelni? Mert gondolom nem normális dolog..
2020. márc. 11. 07:19
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Menj el kivizsgálásra, ebben a korban még bőven kellene igényelned.
2020. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne egy férfi aszexuális? Kb. annyira lehet "kezelni", mint a homoszexualitást.
2020. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem volt vágyad, akkor aszexuális vagy. Persze, hogy férfi is lehet az.
2020. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Bárki lehet aszexuális, vannak "fokozatai", árnyalatai is. Amúgy lehetne a problémádnak pszichés, hormonális vagy szervi oka is, de ha egész életedben így volt, barátnő mellett is, ez kevésbé valószínű.
2020. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Nekem akkor jött el hasonló szitu mint nálad, miután jópár csalódás után megismertem a mai "nő" működését, és teljesen elvesztettem azt az ideált, amiért férfi a nőt szereti. Átalakult a "női" szerény, kedves ideál képe egy önző, önimádó, pénzéhes, versengő irigy személyekké, s ha dgni kell, vagy akarok, akkor ez a kép van előttem, így ez nem igazán vonzó és tiszteletre méltó. Szóval a kedvem is elmegy. Jogosan mondhatják, de nem mindenki ilyen, csak mikor már a 999en is ezt láttad, akkor nem hiszel, mert a 999is ezt mondta. Szóval ez van. Nem izgulok férfiakra én sem, de nőket meg elengedtem, mint szerethető embereket. Nem lehet nálad is hasonló a probléma?
2020. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

#8.

Hasonló a helyzet. Egyszerűen nem tudok megbízni a másik nemben.


Ilyenkor jön a példálózás a családtagokkal. Igen, vannak női rokonaim, csak velük nem akarok párkapcsolatban lenni. :D

2020. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!