Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket milyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket milyen férfiak izgatnak jobban, akik nagyon népszerűek és kb. mindent tudtok róluk, vagy az olyanok akik titokzatosak, nehezen megismerhetőek?

Figyelt kérdés
Tehát pl. adott két férfi, mindkettőhöz ugyanúgy vonzódtok testileg, ám az egyik ilyen népszerű rengeteg barátja van, mindent kiposztol facebookra, nyitott könyv az élete. A másiknak meg kevesebb barátja van, nem sokat lehet tudni róla, közösségi oldalakon sokkal passzívabb(évente 1-2 képet tesz ki max).

2015. dec. 23. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Nem bírom a like vadász, facehírességeket. Unalmas ha mindent egybõl tudsz. Jobb szeretem megismerni én és eldönteni milyen szerintem.
2015. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak ez a két lehetőség van?
2015. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jól esik neki, én nem vagyok facebook-on, úgyhogy azt nem tom..mindegy melyik típusba tartozik, csak az valóban úgy legyen, ne csak színjáték legyen. Ismerek olyat, aki látszólag az elsőbe tartozik, valójában az utóbbiba.Csak ne játssza az agyát.
2015. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig is a csendesebbek jöttek be.
2015. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobban kedvelem az extovertált embereket. Ha itt a titokzatos azt jelenti hogy mindent úgy kell harapófogóval kihúzni belőle, akkor hamar megunom. Olyan mintha ő nem érdeklődne. Meg az élete se lehet túl izgalmas ha nincsenek barátai. Nekem nem vonzók az ilyen visszahúzódó félős emberek.

Ugyhogy az elsőt választom. Be kapcsolatban viszont az idegesítene, hogy azt képzeli Mindenkit érdekel az ő élete.

2015. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi, én is ilyen vagyok, irritálnak a "mindenki haverja" típusú emberek. Inkább legyen csak egy igazi barátja, mint sok felszínes.
2015. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem most pont egy olyan fazon jön be, aki közösségi oldalon passzívnak számít, de a való életben nagyon nem az, és élőben nagyon jól el tudunk beszélgetni is. Én közösségi oldalon is aktívabb vagyok, de a való életben sem passzív.

Nem jönnek be a túl csendes emberek, visszahúznak, és utálom, ha valakit dróton kell rángatni (apám ilyen, kösz, nem kell hasonló ilyen téren), sokáig engem is csendesnek, visszahúzódónak skatulyáztak be, de engem elnyomtak iskolás koromban, valami légúti problémára ráadásul kaptam egy hülye gyógyszert gyerekként, ami még aluszékonnyá is tett... De azért én ebből kitörtem és jobban érzem magam dinamikusabb emberként, ez az igazi énem. Nem estem át a ló túloldalára, nincs szómenésem, de egyáltalán nem vagyok passzív.

2015. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az utóbbi. Nekem nagyon nem szimpatikus, ha vki kiteregeti az egész életét online, mert félnék, hogyha összeveszünk vagy bármi történne, menne fel az oltogatás vagy a kódolt sértegetések, amiből mindenki kitalálja, hogy én vagyok az... meg egy kapcsolat nagy része legyen már intim szféra és magánügy.


Viszont a titokzatosból sem mindegy, milyen fajta. Az nem baj, ha egy embernek vannak titkai, de ha pl. a kapcsolatban sem nyílik meg pár hónapon belül egy kicsit sem, az sem tetszik, mert akkor nem tudom, hogy bízhatok-e benne.

2015. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Masodik. Az elso tipusnak soha nem adtam eselyt se.
2015. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a 2., de csak ha nem esik túlzásba

ha később nekem se nyílik meg vagy mindig úgy kell faggatni, az már probléma

de ha csak annyi, hogy nem facebookon éli az életét, az csak jó

2015. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!