Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti érzitek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti érzitek már a pozitív változást a nemek arányában a beutazási tilalmak és egyéb tilalmak miatt?

Figyelt kérdés

Én már nagyon érzem. Végre nem kell kerülgetnem az egész belvárosban a 10-12 fős külföldiül karattyoló férfi pakkokat napközben is, akik éjszaka mind mentek magyar nőket hajkurászni. Ezek szerencsére mind eltűntek.

Így már azt érzem, hogy már szinte csak a helyiek vannak itt és nagyjából egyelő a nemek aránya, bár még mindig több a férfi 52%-48%os arányban. De ez az arány, aki férfi az tudja, hogy nagyon-nagyon jó.

Nem tudom, ti tapasztaljátok ezt?

Valamint a Tinderen érezhető már ez? Nem irkál annyi olasz meg egyéb pasi magyar nőknek? Minek is irkálna, úgysem találkozhatnak :D


2020. márc. 12. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg nem érzed, mennyire szánalmas, hogy másokra kened a sikertelenséged? Nem a külföldi férfiak jelenléte akadályoz téged a csajozásban, hanem a személyiséged 😀 Nőjj fel!
2020. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
# 12 Hahaha, nem tudom honnan ez a tévképzet, mert nem fogják veletek beérni. Veletek akkor se érnék be, ha ti lennétek az utolsó férfiak a bolygón :)
2020. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

#12 én is hasonlóan vélekedem.

#13 lepontoztalak.

2020. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyet nem.
2020. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mi baj? :D Párezer fős kisvárosban élek, itt ígyse-úgyse volt csajozási lehetőség, de feltételezem a nagyvárosodban sem mész többet nőkhöz oda akkor sem, ha igaz amit írsz. Ez csak egy olcsó kifogás számodra, hogy eddig miért nem mentél oda. Ezután miért nem fogsz?
2020. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

Engem az b.. fel, hogy itt vagyunk egy olyan járvány küszöbén, amiből krónikus és idős emberek sokkal kisebb valószínűséggel fognak felépülni, ne szépítsük, a pánik nem segít, de ez lesz. Az én férjem sclerosis multiplexben szenved, olyan gyógyszereket kell szednie, amitől az immunrendszere nem működik megfelelően, rá sokkal nagyobb veszélyt jelent ez, mert egy megfázásból is nehezen gyógyul fel. Erre tele van a zinternet dilettáns kis csicskák örömködésével, hogy juj, kevesebb idegen lesz a városokban, most már oda merünk menni olyan nőkhöz, akik eddigi életünk huszonsok éve alatt nem mertünk, juj de jó! Most jött el a mi időnk, ez az, ez annyira jó, hiszen mi sem lehet alkalmasabb idő a csajozásra, mikor nincsenek nyitva semmi szociális felület, ez az! Se baj, majd követjük őket a buszon, meg a boltban, meg a gyógyszertárban, biztos most akarnak vadidegenekkel közelebbi kontaktusba kerülni, mikor a kézfogás se ajánlott, zseniális terv, ó, igen, van itt ész, csak keresni kell! Igaz, hogy lehet, hogy páran meghalnak, de én örülök, mert kevesebb az ember a városban, aki konkurenciát jelent a lenyűgöző személyiségemre.


Úgyhogy igen, ez b... fel, hogy az én férjem, aki egy csodálatos, bátor ember, aki felnőttként vállalja a felelősséget a tetteiért, tanult a kudarcaiból, és olyan megpróbáltatásokból állt fel, amiktől mások magukba zuhantak, az ő egészsége és épsége akár veszélybe is kerülhet. Ezek a kisfiúk, meg örvendezhetnek a semmin, és nem látják be, hogy nem a külföldi csávók, nem a szülői minták a hibások a kudarcaikért, hanem saját maguk, mert hiányoznak belőlük azok az emberi tulajdonságuk, amik a férjemben mind megvannak.


Inkább mossatok gyakrabban kezet.

2020. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmondtam magyar mondatokkal, és némi helyesírási hibával, hogy mi a bajom ezzel a jelenséggel. Olvasd a lényeget, szerencsés vagy, hogy számodra ez csak vicces, és nem érted, miről beszélek. Vigyázzatok egymásra, nagy körültekintéssel járjatok társaságba, mert ez valakinek nem vicc. Tök jó humorom van, majd én is nevetek magamon, de majd utolag, előbb legyünk túl ezen a szarságon.
2020. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!