Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a női sikertelenség?

Figyelt kérdés

Van olyan vélemény, hogy a nőknek is nehéz az ismerkedés. De szerintem ez nem ugyanaz a sikertelenség, mint ami a pasikat (akik nem tudnak ismerkedni) általánosan jellemez.


Definíció szerint:


Sikertelen nő = vannak pasik, akik szeretnének vele járni, esetleg lefeküdni, de neki a jelentkezők közül egyik sem felel meg, ezért sikertelennek tartja magát.


Sikertelen pasi = senki sem akar vele járni, sem lefeküdni.


Szerintem a pasik sikertelenebbek a sikertelenségben.


Vélemény? :D



#randi #ismerkedés #nemek #bolondos farkasok
2020. márc. 6. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
38%
Jó kérdés, de a társadalmi megítélés kicsit eltérő. A "sikertelen" nőt egyedül a családja meg a kormány cseszegeti, a sikertelen férfi ilyen téren viszont másodpercek alatt kapja meg az alábbi címkéket: "lúzer" "incel" "balfék" (ez utóbbi csúnyább változatban) stb.
2020. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Van valami abban, amit mondasz.
2020. márc. 6. 12:51
 3/51 anonim ***** válasza:
92%

Hidd el, te se lennél boldog olyan nő mellett, akiért nem vagy oda szívből.


Most ezt gondolod, mert nincs tapasztalatod.


Én pl. 13-14 évesen cukinak tartottam, ha valaki még a barátokra is féltékeny (mert hát ő biztosan szeret... XDDD), most meg már borzalmasan taszít a féltékenykedés.

2020. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
62%

Kapizsgálod. Csak helyesbíteni tudok, a saját véleményem szerint.

Valóban, ahogy írod, a szex és a kapcsolati lehetőségek egy nőnek adottak. Nekik ezért nem kell küzdeniük mint a férfiaknak.

A sikertelen nő az, akit minden férfi csak szexre használ, illetve nem tud magának olyan pasit kifogni aki meg is felel az igényeinek és komoly kapcsolatot is szeretne vele. Nagyjából ez a lúzer nő.

2020. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

"Hidd el, te se lennél boldog olyan nő mellett, akiért nem vagy oda szívből"


Éppenséggel most is ilyen nőkkel foglalkozok, és élvezem a táraságukat. Nekem nem fontos a romantika.


Ebből kitalálhattad, hogy a kérdésnek semmi köze hozzám, csak szimplán feltettem.

2020. márc. 6. 12:55
 6/51 anonim ***** válasza:
87%
Hú, mekkora siker, hogy van, aki belém tenné...
2020. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
25%

Teljes mértékben így látom én is.


Amikor egy nő panaszkodik hogy "minden pasi szemét", akkor azt azokra a top kanokra érti (kb. 20%), akik őt csak dugásra használták, és soha nem kaphatta meg őket többre.


Viszont amikor egy férfi panaszkodik a nőkre, akkor azt a nők bő 60-70%-ára érti, akik mindig "csak barátként" tekintettek rá, miközben előadták hogy ők mennyire örülnének egy őszinte rendes férfinak, de közben ugyanúgy a bunkó játszadozó elmebetegek után kajtattak.

2020. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Egyébként meg 3-as, még annyival egészíteném ki az előző kommentemet, hogy elképesztő nagy hülyeséget írtál. Mondd ezt az egyik haver szemébe, akinek kb. 10 éve volt utoljára nője. Azóta teljesen be van kattanva, kamaszkorú lányokkal bandázik, de azoknak is csak mint haver kell.
2020. márc. 6. 13:00
 9/51 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem valami olyasmire gondolt a költő, hogy egy nő egyéjszakást sokkal könnyebben talál, ha szeretne. Mármint olyannal is aki neki tetszik, szóval nem "valami számára random ronda emberrel" vagy pénzért, míg fordítva ez általában nehézségekbe ütközik...
2020. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

"Hú, mekkora siker, hogy van, aki belém tenné..."


Ha majd vénasszony leszel, aki még vágyik a szexre, de már a saját férjed sem akarja beléd tenni, akkor visszasírod majd ezeket a napokat :P


Tapasztalataim szerint a nők egyik nagy félelme, hogy egyedül maradnak, és nem fognak kelleni senkinek. Amikor Siófokon buliztam, ott ezt jól megfigyeltem. Ez a gondolat megmagyarázza, hogy miért sodort a szél az utamba annyi ribizlit. :D Meglátásom szerint az egyedülléttől azért rettegnek annyira, mert egy nő nem ismeri milyen érzés az, amikor nem kell senkinek. Az ismeretlentől való félelem pedig talán az egyik legnagyobb félelem.

2020. márc. 6. 13:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!