Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy barátnőm 35 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm 35 évesen hogy soha senkivel nem akarok együtt lakni és összeköltözni?

Figyelt kérdés
Utálok együtt lakni bárkivel is, volt nagyon szerelmem imádtam de egy hónap után az együtt lakásból menekültem nem éreztem magam szabadnak...
2020. febr. 21. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,de ezt szexkapcsolatnak hívják.
2020. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők, akik hozzád hasonlóképpen meg akarják tartani a függetlenségüket, de szükségük van valakire, akivel elmehetnek esti és hétvégi programokra, és aki időnként kielégíti a testi és lelki vágyaikat. Ha internetes társkeresőn böngészel, találsz ilyen hölgyeket, akik ezt világosan le is írják. Nincsenek sokan, de léteznek. Szerintem őket keresd meg, illetve aki ezt nem írja le, annak te írd meg rögtön az elején, hogy milyen kapcsolatot szeretnél. Ezzel mindkettőtök idejét megspórolod a fölösleges köröktől. Szerintem a korodbeli nők 90%-a családot és együttélést szeretne, mert így érzi csak magát érzelmi biztonságban. De ha sikerül azt a kisebbséget megszólítanod, aki nem ilyen, már félig nyert ügyed van. Egyetlenegy bökkenő csupán, hogy fel kell vállalnod, hogy abban a 10%-ban benne vannak azok is, akik senkihez nem tudnak erősen kötődni, amolyan virágról virágra szálló pillangók.
2020. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Csak talalni kell egy introvertalt lányt aki szinten szeret egyedul lakni.

Amugy meg nem kell ezt igy eldonteni.

En imadok egyedul lakni, rohadtul idegesit a masik ha sokat vagyunk egyutt, allandoan korulottem van...meg akkor is zavar ha nem szol hozzam csak mondjuk pakol.

Elozo paromnal enis kb egy honap utan mar vagytam haza. Minden fele uruggyel mentem haza hetente 1-2 napra hogy es kis nyugtom legyen.

Mostani parommal viszont fel eve egyutt lakunk es nem tudok betelni vele,imadom minden percet.

Egyreszt valoszinu hogy ot tenyleg, igazan szeretem,masreszt sokkal idosebb vagyok mar, teljesen mas a gondolkodasom.

Nagyon feltem az osszekoltozestol mert parom elott 5 evig egyedulallo voltam es nagyom hozzaszoktam az egyedullethez.

Az elso 3 honapban gyakran jarkaltam haza tole,de azzan szep lassan.megszoktam hogy vam egy ember az eletemben,mindennapjaimban es vegul megis szerettem ezt.

Mar nem szeretek haza jarni...nem "menekulok". Elso ilyen eset a kapcsolataim kozott....

2020. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most válok, 44 éves nő vagyok. Nekem ugyanaz az elképzelésem, mint neked. Nem akarok a gyerekemnek új apát, szeretek egyedül lenni. De egy párkapcsolat jó lenne, ami lehetőséget ad rendszeres szexre, közös programokra. Férfiban is nehéz ilyet találni, de van esély.

Biztos van több ilyen nő, aki így gondolkodik, a te korosztályodban is.

2020. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
látogatói kapcsoaltnak hívják, amit te keresel. Létező dolog, de csak ha a másik fél is ilyen
2020. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen vagy akkor minek neked kapcsolat? Miért nem csak szexpartnert keresel?
2020. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több nő is így éli az életét, szóval simán találhatsz ilyen mentalitású barátnőt. Az elvált nők között pláne sokan vannak akik csak szabadidőpartnert keresnek, akivel heti 2-3 alkalommal kikapcsolódhatnak, de nem akarják hogy a gyereküket neveld.
2020. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem újdonság, ezt az életformát hívják "mingli" - nek....

En is valami hasonlót keresek...

F-45.

2020. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nő elválik, nem feltétlen arra vágyik, hogy főzhessen, moshasson, takaríthasson valakire újra. köztük keresgélj.
2020. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!