Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha öreg és ronda vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha öreg és ronda vagyok, de nem akarok öreg és csúnya nőkkel randizni vagy együtt lenni akkor van értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Ez miatt nem lesz senkim, azaz örökre egyedül maradok akkor nem sok értelme van az életnek.Vagy amikor impotens leszek akkor már nem lesz fontos ez a dolog? Várjam ki azt a néhány évet?


37/F



2020. febr. 24. 23:36
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem nem maradsz örökké egyedül <3


Max halálodig.

2020. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Öreg biztos, hogy nem vagy, inkább kapd össze magad, mert az impotenciáig még 20-30 minimum az a néhány év.
2020. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nincs èrtelme. Ezzel a felfogással plàne.
2020. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

37 évesen öreg semmiképpen sem vagy, az előnytelen külsőt pedig próbáld meg elfogadni. Ha az egészséged rendben van, akkor az impotencia is messze van még.

Egyedül is lehet teljes életet élni, de neked nyilván nem ez a célod. Szóval próbálj olyan nőkkel ismerkedni, akiket vonzónak találsz, hátha szerencséd lesz.

2020. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Menj el plasztikai sebeszhez.
2020. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Öreg ronda nőknek sem kell öreg ronda férfi
2020. febr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem találod az utat, merj segítséget kérni pszichológustól.
2020. febr. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

37 évesen aligha vagy öreg. Bár mindenki annyi, amennyinek érzi magát.

Mit jelent a ronda? Mert ha annyit, hogy nem vagy kifejezetten jóképű, ráadásul meg el is hanyagolod magad, akkor nem lehetsz valami vonzó.

Ha vonzó nőt akarsz, akkor hozd ki magadból, amit ki lehet. Ápoltság, előnyös öltözködés stb.

Ha ezekhez nincs kedved, akkor légy egyedül.

2020. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező öreg, fejben. Neki nincs értelme így élni. Én tök fiatal vagyok 50 évesen, így nekem van. Le lehet pontozni, nem érdekel. Vagy el szabad gondolkodni, h mit is akarok kifejezni a válaszommal.
2020. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!