Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű srácként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácként tényleg mindegy hogy ki vagy-e gyúrva?

Figyelt kérdés
Egy barátom eléggé átlag feletti és vékony de nem is szálkásan hanem olyan kicsit skinny fat, és így is szinte bárkit feltudna szedni, és sok figyelmet kap nőktől. Átlag arcú férfiakba meg folyton szajkózzák hogy legyél kigyúrva de minek ha úgyis arc fog dominálni?
2020. márc. 15. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összkép számít.
2020. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ronda arcú ember kigyúrva általában a "Na, itt a bűnöző" véleményt vonja ki maga ellen.
2020. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a problema hogy a nok mar az atlagot is rondaba soroljak
2020. márc. 15. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
A külső férfiként mit számít, ha nincs mellé lóvéd?
2020. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A probléma az, hogy a férfiaknak az Insta modell az átlag, palvin Barbi meg ronda.
2020. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hellmano ***** válasza:
59%
Amúgy tényleg a legfontosabb a jóképűség ezzel bárkinek felkeltheted a figyelmét, DE ez magában nem elég kell hozzá megjelenés és magabizottság is sőt jó és igényes duma, inteligens legyél stb. Sok minden összetettsége teszi az embert vonzóvá. Gyakorlatilag, ha ezek megvannak nem kell kigyúrni magad, mert minek csak szimplán legyél sportos. Én ez a kategória voltam/vagyok soha semmi problémám nem volt a nőkkel , állandóan válogathattam köztük, pedig én soha nem gyúrtam csak sportoltam / sportolok mai napig. (kosárlabda). Nem mondom, hogy fiatalkoromban nem volt kockahasam amúgy :D de magában egy kockahas meg kigyúrtság semmit nem ér . Aki meg nem jóképű, de kigyúrja magát legalább sportol, ha nője nem is lesz ettől!
2020. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mind1. A gyúrás egy önillúzió kielégítés, nem több. Semmivel nem jobb hobbi mint wowozni, mert qrvára nem számít a nőknek, csak a gyúrósok próbálják ezt elhitetni magukkal.

De a valóság az hogy inkább unszimpatikus mint vonzó.

2020. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés függő... Nekem pl teljesen mindegy, hogy kigyúrt vagy sem a pasi, nem ezt nézem meg rajta. De vannak olyan nők, akiknek még ez a gyengéjük és nekik biztosan fontos.
2020. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
...hát, ha nem gáz nektek, nőknek, hogy a hülyegyereknek mellettetek vékonyabb a karja, mint nektek, akkor hajrá... Elvégre a helyesírás sem számít, nem releváns, hogy egy hivatalos levelet egyikőtök sem tud megírni, a lényeg a szelfis összhatás.
2020. márc. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!