Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan megvetésre méltó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan megvetésre méltó, ha egy nőnek macskája van?

Figyelt kérdés

Léptem nyomon ilyen kommentekbe botlok, hogy "macskákat mindenhol lehet kapni, stb."

Férfiak is tartanak macskát. Azt miért nem hangoztatják úgy mint a nők esetében?


2020. márc. 15. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Én persze állandóan kutyamániás meg lómániás nőkbe futok bele akik utálják a macskákat :(
2020. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
57%

Sztereotípiákról tetszett-e hallani?

És úgy látom, hogy egy humor-heroldot fogtunk ki ma...


Megjegyzem, ma én nyomtam el a macskás poént. És igen, tartok macskát. Amúgy férfi vagyok. Macskás képekért jöhet privát, semmi másért!!

2020. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekelnek a macskás nők. Utálom a macskákat, egyet bhaszni nem lehet tőlük, mert ott nyivákolnak az ajtó előtt. Meg a macskás nőknek az az első, a férfi hátul kullog. Szóval hagyjanak az ilyen nők, vagy kivágom őket, mint macskát szarni. 😅 F
2020. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Sőt, állítólag a metált és kemény rockot játszó férfi zenészek a legnagyobb macskarajongók és macskatartók! Csak ezt sem sokan tudják.


[link]

2020. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A sztereotípiák hidegen hagynak.

Szeretem a kutyákat is, de inkább a macskák a kedvenceim. Ettől viszont nem érzem, hogy alávalóbb lennék bárkitől is. Nem gondolom bajnak, ha valaki kóbor állatoknak otthont ad. Ettől nem lesz kevésbé nő.

2020. márc. 15. 19:33
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van macskám és férfi vagyok. Nekem az a nő aki nem szereti a macskákat át sem megy a szűrőn. Hogy lehet egy cicát nem szeretni?:D
2020. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Én még soha életemben nem találkoztam elutasítással vagy megvetéssel a macskám miatt. Persze, a "macskás banya" kifejezést ismerem, de az nem a fiatal korosztályra vonatkozik, amihez én is tartozom. Én igazából nem is tudom, mire vonatkozik a kérdésed, azt a férfit is sikerült megtérítenem, aki pedig kutyarajongó volt és nem különösebben szerette a macskákat.
2020. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent felvenni, ki macskát, kutyát, hörcsögöt stb tart a saját dolga nem lesz se több se kevesebb.
2020. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem megvetendő, de furi, régimódinak érződik a személy.
2020. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Nálam nem megvetendő, sőt, komoly előnyt élveznek a macskás nők, lévén hogy én is imádom őket és nekem is van egy. Érdekes, nekem is inkább az volt a probléma, hogy a nők idegenkedtek vagy egyenesen utálkoztak a macska miatt, persze ők mentek is a levesbe, ahogy ez kiderült róluk.


Nekem mindig gyanúsak azok az emberek, akik utálják a macskákat, és általában az állatokat. Nekem nem kell ilyen se barátnak, se nőnek.

2020. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!