Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok a fontosabb vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a fontosabb vagy a macskája?

Figyelt kérdés

Megismertem egy határtalanul aranyos lányt, aki szép és okos is. Igazából nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen, de mégis, és még szóba is áll velem. Tervezgetjük a randikat, meg hogy mikor találkozunk, viszont most nagyon beteg. Sajnos szerdáig még biztos nem tudok vele lenni! Elkezdtem féltékeny lenni a macskájára, telefonon beszélünk, és cuppog neki simogatja nem, hogy velem foglalkozna.


Tippek, ötletek? Hogyan tudnám elérni nála, hogy én legyek a legfontosabb, de csak úgy hogy ne fojtsam meg azzal, hogy vele szeretnék lenni. Plusz, olyan dolgokat csinálok a jelenlétében ami még sosem történt. Teljesen elveszi az eszem.


26F


2019. jan. 18. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hívd ki egy párbajra a cicáját. Remélem majd megkarmol!
2019. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Olyan vagy mint egy dedos!
2019. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy ahogyan így leírja a kérdező, nem olyan nagy dolognak tűnik, de igenis idegesítő, amikor beszélsz, a másik meg a kisállatát babusgatja közben. Nekem egy rokonom ilyen. Amikor nála vagyunk látogatóban, folyton a macskáját cincálja, puszilgatja és nem arra figyel amit beszélünk. Nekünk is van macskánk, imádjuk, de azért nem annyira, hogy ne figyeljünk a másikra!
2019. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egyértelműen a macska áll nyerésre.
2019. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Kemény cicaharc ez. :O
2019. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj leszel először a macskát meghódítani, mert úgy látszik a lány szívéhez a cicuson keresztül vezet út.
2019. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ebben egyetértünk.

Nem szabad ajtóstól rontani a házba, csak szép finoman, kedvesen, érdeklődve, pl:

De szép kis szőrös, megsímogathatom?

2019. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagy macskás vagyok és bizony nem véletlen várom el a másik féltől a nagy állat imádatot. Pont emiatt!


Bizony, ha otthon tartok angol órát, van, hogy a macska felugrik hozzám,abajgatom és jól viseli a legtöbb tanuló.


Az udvarló végképp ne kapjon nálam idegrohamot, ha simizek egy macskát, ha beszélek vele, vagy ha ennyire nem fogadja el, fel is út, le is út.

2019. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hogy szereti a cicát. Mondjuk téged ismer egy hónapja, a cica még évek óta van neki. Úgy gondolom, hogy evidens, hogy a macska fontosabb.

Egy idő után egy szintre kerülhetsz a cicussal, ha tolerálod.

2019. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Ez intelligencia és illem kérdése. Amikor másik emberrel beszélek, akkor nem illik a figyelmemet másra koncentrálni, az udvariatlanság, hogy nem figyel.


Ez a lánynak nem evidens. Megszoksz vagy megszöksz.

2019. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!