Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idegesít az újdonsült barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít az újdonsült barátnőm macskája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után megtaláltam a számomra tökéletes lányt. Kívül-belül csodás, ám van egy bökkenő... Utálom a macskákat. Nagyon! Neki pedig van egy, ráadásul nem is az udvaron tartja, hanem mindig vele van a lakásban, vele alszik stb... Mit tegyek?
2017. nov. 1. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Passzold a lányt nekem, én szeretem a macskákat.
2017. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez nálam jobb lenne ugyanis allergiás vagyok a macskaszőrre. Szóval ha nekem a macskájával elkéne töltenem vagy 10-15 percet egy légtérben akkor garantáltan elindulnék a megfulladás útján. :)
2017. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Macskás lányként mondom, hogy legyél vele őszinte. Én ezért simán kiraknálak a fenébe. :D


Szerencsére a párom legalább akkora macskabolond, mint én. :) Képtelen lennék olyannal lenni, aki utálja.

2017. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne várd el, hogy kirakja a macskáját egy ideig-óráig tartó kapcsolatért. Talán nem fogsz belehalni, ha egy légtérben dorombol veled.
2017. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Heart of Darkness ***** válasza:
91%

Hidd el, hogy te meg a macskáját idegesíted és ő is utál téged.


Üdvözlettel:

Kormi.

2017. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

A barátnőd szerencsére felelősségteljes macskatartó, megy neki a pacsi! :)


Nem várhatod el tőle, hogy kirakja, megszabaduljon tőle, stb. Ahogy tartja a mondás, megszoksz, vagy megszöksz.


Amúgy megkérdezhetem, mi annak az oka, hgy utálod a macskákat?

2017. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ködös November ***** válasza:
100%

Miért jöttél össze vele, ha tudtad, hogy nem fogsz tudni szemet hunyni a cicus felett? Gondolom nagyon szereti a macskáját (át tudom érezni), és nem fog a kedvedért megszabadulni tőle.

Dönts jól.

2017. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz.
2017. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

lol. én se szeretem a macskákat, a barátomnak van kettő, de soha nem jutott eszembe, hogy megszabaduljak tőlük, vagy erre kérjem. :D

nem simogatom és kész.

2017. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, és nehogy bántani merd szegény állatot, ha jót akarsz!!!!!
2017. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!