Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiúnak akinek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúnak akinek nincs baráti társasága találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni hogy hol tudnék barátnőt találni, baráti társaságom nincs, meg amúgy sem vagyok közvetlen, beszédes típus. Még nem volt barátnőm, de nem tudom hogy hol tudnék barátnőt találni.
2020. márc. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki (min. 10/9), akkor Tinder, vagy más netes társkereső. Bár furcsa lesz, mikor hiába várja a csaj, hogy mikor mutatod már be a barátaidnak.


Ha nem nézel ki annyira jól, akkor marad az önfejlesztés, meg el kell járni otthonról valami olyan programra, ahova egyedül is el lehet menni, és érdekel. Csak azért ne vállalj be minden szart, amit amúgy a hátad közepére nem kívánsz, hogy ott majd hátha megtalálod a párodat. Érződni fog a görcsösség, hogy "mi a faxt keresek én itt, bár jönne már valaki, és akkor nem kéne többet mennem erre a fosra, aqrvaéletbe". Ez meg ijesztő.

2020. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jól összefoglalta.


A nők fosnak az idegenektől (ezt akármennyire cizelláljuk, ,a valóságban tömören,röviden ez a helyzet)


Csak baráti körön belül lehet épeszű számú próbálkozásból kapcsolatot szerezni.


De itt most 5 perc múlva megjelenik minimum 10 női felhasználó, aki kioktató stílusban fogja bizonygatni hogy ő márpedig úgy találkozott a férjével, hogy egy vonatkabinban, egy villamos páros ülésen, vagy egy buszmegállóban szólította le a srác és hajj de belehabarodott.


Aztán egy másik kérdés alatt meg azon fog menni a rinya, hogy mekkora suttyó trógerség ismeretlenül szólítgatni nőt...


Na mindegy. Szóval röviden: Baráti kör KELL. És olyan baráti kör, ami hajlandó programokat szervezni.


Nekem is van egy baráti köröm, de b#szhatom az ismerkedést ha évente max 3 olyan bolygóegyüttállás van, hogy mindenki hajlandó találkozni. (és így is max 5-en lennénk...)

2020. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinder. Muszaj.
2020. márc. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha introvertált vagy, akkor tökéletesen kell kinézned ahhoz, hogy a nők férfiszámba vegyenek.
2020. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A baráti kör sem garancia semmire. Nekem elég sok barátom, haverom van, ismerősöm meg mégtöbb, mégsem jött össze nagyon semmi. Egy komoly kapcsolataom volt egész eddigi életemben, de azt is a véletlennek és nem nekik köszönhetem.
2020. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!