Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudjak a lánynak? Úgy érzem, hogy nincs más választásom, mert nagyon szeretnék már egy barátnőt.29/F. Továbbiak az alkérdésben.

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, fél év múlva lesz a 30. születésnapom és sajnos még soha nem volt barátnőm. Nagyon rossz, hogy körülöttem mindenki megtalálta az igazit, nekem viszont egész nap azzal a gondolattal kell ébrednem és elaludnom, hogy nekem még soha sem volt barátnőm. El sem tudom képzelni, hogy a 30. születésnapomat így ünnepeljem, ami fél év múlva lesz.


Fent van a Tinder alkalmazás nálam, ritka az, ha új matchem van (átlagos a külsőm) és nagyon ritka, ha valakivel hosszabban tudok beszélgetni, aki néha visszakérdez és nem ráz le. Ez a helyzet most is. Egy 24 éves lánnyal beszélgetek 2 napja, aki tetszik külsőre és a beszélgetési stílusa alapján is szimpatikus. Nemrég feltette nekem azt a kérdést, hogy: "-Egyébként miért értek véget az előző kapcsolataid?". Nem írhatom neki azt, hogy még nem volt komoly kapcsolatom, mert akkor ugyanúgy le fog rázni, mint az eddigi lányok, akiknek ezt megírtam. Ki kellene találnom, hogy volt már pár kapcsolatom. Úgy érzem, hogy sajnos muszáj hazudnom. Szerintetek sincs más megoldás? Ha úgy alakulna, hogy összejövünk, valamikor szerintem elmondanám neki, hogy igazából nekem ő az első barátnőm. Tudom, hogy mennyire gáz ilyet eltitkolni, de tényleg azt érzem, hogy nincs más esélyem, mert egyébként ugyanúgy lerázna, mint az eddigi lányok. Ez a lány most nagy esély nekem, nem bírnám ki, ha ő is lerázna.


2020. márc. 14. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak komoly kapcsolatod nem volt vagy szűz is vagy?
2020. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj... kegyes hazugság. Ennyin ne múljon sztem, próbáld meg.
2020. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy kiderüljön, hogy robottal írogatsz! Tapasztalat :)
2020. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. Nagyon rövid (pár hetes) laza/sexkapcsolataim voltak már, de komoly még sajnos nem.
2020. márc. 14. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kérdfezte, hogy meddig tartott, hanem hogy miért értek véget :)
2020. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Nehéz természetem van." -Szerintem ennyi is elég.
2020. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös, best komment ever! :D


Meséld el neki, miért értek véget, aztán kész :D

2020. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon rágörcsölsz a témára. Ne a barátnő találáson járjanak állandóan a gondolataid. Érd el a céljaidat, legyél boldog. Járj el a haverjaiddal szórakozni, elegyedj szóba random lányokkal csak úgy. Interneten csalódhatsz, ha sok beszélgetés után mégse klappol a dolog a lánnyal. Írj valami olyat, hogy "nem egynást kerestük", "mások voltak a prioritásaink", "nem ugyanazt akartuk". Nem olyan nagy füllentés, mert voltak laza kapcsolataid. Sok sikert!
2020. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy korábbi kérdésemben feltettem ezt, mint kérdés, ha írsz nekem akkor szívesen elküldöm. Ismerkedés során velem is fordult elő ilyen, őszinte voltam, rá is csesztem, kétszer is! Már mégegyszer nem fogom ezt a """hibát""" elkövetni. Az okos más hibájából tanul, hülye még a sajátjából sem. Nos én többet nem leszek hülye, nagyon remélem! Kívánom azt, hogy az elsőbe tartozz!
2020. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy hazudni kell, de nem komolyan előadni a mesét a nem működő (és soha nem is létező) kapcsolatokról, hanem röviden terelni a témát, hogy arról beszélhess vele ami inkább előrevihet
2020. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!