Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ignorálhat egy férfi, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignorálhat egy férfi, ha úgy látja, hogy nem tud kapcsolatot teremteni a kiszemelt nővel (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon tetszik és biztos voltam/vagyok benne, hogy én is tetszettem neki. Viszont minden kezdeményezési lehetőséget elszúrtam...,de inkább amiatt, mert zavarban voltam és olyankor majdhogynem megmukkanok. Mit tegyek? Már nem érzem az érdeklődést, azt látom, hogy inkább kerül az illető.. -_- :( 26N 30F


Hozzá kell tennem, hogy volt, hogy többször beszéltünk, általában én voltam a beszélgetés kezdeményezője. A problémám az volt ,hogy vártam tőle is direkt lépéseket, hogy ne érezzem magam nyomulósnak, inkább csak a közelemben volt és nem mertem újból megszólítani.. -_- Tudom, hogy szánalmas..de annyira nehezen veszem rá egyébként is magam, hogy odamenjek egy olyan emberhez, aki nagyon tetszik.


Túlságosan ellentmondásosan, tartózkodóan viselkedtem..


Engedjem el ezt a történetet v. kijavítható? Nagyjából olyan, mintha hülyítettem volna, pedig rágörcsöltem...



2020. márc. 16. 17:51
 1/8 Hellmano ***** válasza:
71%
Simán. Ha látja, hogy nem megy a dolog, akkor elszigeteli magát sok ember és inkább nem vesz tudomást már az illetőről.
2020. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kellesz neki. Buktad. Lépj tól rajta! Keress mást!
2020. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nálam még a szerelem is elmúlt ilyentől. Próbálkoztam, ő pedig szart rám. Ezután már elkezdtem észrevenni a hibáit és a hiányosságait, aztán már csak barátnak lett jó.
2020. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez fura. Túlságosan ellentmondásosan és tartózkodóan viselkedtél, de közben mindig te kezdeményezel beszélgetést.

És ő? Mit csinál úgy mégis?


Én a helyedben hátat fordítanék neki az biztos. Mert most már tényleg rajta a sor. Ha egyszer annyira akar téged, akkor lépjen.

2020. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"Sertepertél" :/ Nehéz kódolni, hogy most akkor tényleg nem érdeklem eléggé, vagy csak nem mer lépni...ezért érzem magam bizonytalannak. Lejáratni nem szeretném magam. -_-
2020. márc. 16. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy esetleg nem te értetted - e félre, ha kedvesebb, nyitottabb volt veled. Én ha tetszettem valakinek, az bizony a kicsit csípősebb poénoktól az udvarlásig mindent bevetett, és végül randira hívott. Persze azért a magas labdákat mindig lecsaptam.

Legyél picit határozottabb, lazább!

2020. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Megunhatja egy idő után.

Szerintem próbálj meg közeledni, de ha nem megy, akkor ennek annyi.

2020. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:
48%

Szerintem noi oldalrol megtetted, amit meg kellett. O viszont messze nem ment el addig a hatarig, amit egy ferfinak illik atlepnie. En nem eroltetnem a helyedben, ha az olebe ulnel, meg akkor sem hivna el egy kavera sem. Vannak ilyenek es nem veletlenul elnek egyedul. Az ilyenek szoktak 10 ev mulva, amikor mar ferjed es 3 gyereked van kibokni, hogy nagyon tetszettel Julis es a mai napig rolad almodozom. Nincs az a no, aki ebbol sikersztorit csinalna, egyszeruen alkalmatlan kapcsolatra. Veled legalabbis. De a leiras alapjan szerintem masokkal sem. Keress mast, ez zsakutca.


43F

2020. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!