Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak-e a barátommal? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak-e a barátommal? Nem szeretnék nélküle élni, mert vele minden nap jó és boldoggá tesz. De állandóan féltékeny és sokszor uralkodni akar.

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek. Még csak egy éve leszünk együtt. Nagyon szeretem, szeretek vele lenni. De néha már arra gondolok jobb lenne ha csak barátok lennénk. Ami tudom hogy nyilván nem lehetséges. De néha úgy érzem megfolyt a kapcsolat néha meg úgy hogy ennél tökéletesebb nem is lehetne, hogy remélem ő lesz a férjem...stb.

2020. márc. 15. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről vele kellene beszélned.
2020. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, de hiába próbálok. Azt mondja változtat, de ez sose tart tovább pár napnál.

Nem tudom a szünetnek lenne értelme?

2020. márc. 15. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szünet felvetődött benned, akkor legyen szünet egy időre. De előre szólok, ez a pasas nem fog megváltozni.
2020. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uralkodó hajlam és túlzott féltékenység? Bántalmazó kapcsolat felé haladtok.
2020. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy alig egy éves kapcsolatban folyton elbizonytalanodsz és azt nem egy külső, megoldható tényező okozza, hanem a másik személyisége, azt semmi értelme folytatni. Most múlik a rózsaszín köd szóval ennél már csak rosszabb lesz..
2020. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog változni, hacsak te nem lépsz ki.
2020. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Noss mi történhet?


Tegyük fel beszéltek erről, elmondod a problémáidat, egy ideig másképp viselkedik majd talán, de egy idő után ugyanolyan lesz mint volt,


Mit fogsz tenni?


Vele maradsz? Ha vele maradsz akkor szépen csendben maradsz nem problémázol és nyavajogsz ezen, elfogadod és élsz vele boldogan, és egy szót sem szólsz , és senkinek se panaszkodj többet, ha vele maradsz.


Nem maradsz vele.

2020. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor hiába minden más?

Az a baj, hogy a jellemen nem tudna változtatni szerintem.

Egyrészt nem is tudom, hogy ő akar-e változtatni. Meg nem is akarok senkit megváltoztatni.

Csak úgy érzem más nem szeretne ennyire, mint ő...

2020. márc. 15. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg szeret azzal JÓL érzed magad. Aki igazán szeret az nem féltékeny és nem akar uralkodni rajtad. Ez nem szeretet hanem bizalmatlanság és birtoklas
2020. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!