Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti miért próbálkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért próbálkoztok be hirtelen, csak úgy, minden előzmény nélkül egy nőnél váratlanul egy keringőre felhívással?

Figyelt kérdés

Jól érzem azt, hogy ez ilyen sortűz, egyet csak lelő a sokból?

És miért ilyen hirtelen? Miért éppen akkor jut eszetekbe?

Remélem valaki érteni fogja.

Tapasztalt férfiak válaszát várom.

És kösziii!



2018. aug. 30. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
mert partnert keresek, s ki tudja, melyik válasz végén van kapható nő.
2018. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Aki kapcsolatot akar, és minden nő foglalat akit ismer, az mi mást csináljon? Milyen "előzményeket" gyártson? Igen, ez egyfajta sortűz, sok ismeretlen nőnél bepróbálkozik, és majd csak lesz egy akinek kell. Ha meg nem lesz egy sem, jön gyik-re sírni. Így megy ez.
2018. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Mimimimivaaan...?

Csak én nem értem (teljesen) a kérdést?

Már az is baj, ha egy férfi egyáltalán próbálkozni merészel...?

Hát mindjárt mondok valamit, aminek a vege -100000% lesz...

2018. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem baj, csak már előtte is összefutottunk párszor, a szián kívül nem beszéltünk többet, s most egy egyszer csak lerohan...


Amúgy tetszene az illető, csak félek, hogy csak szórakozik velem, vagy hogy igaziból nem is én érdeklem, csak mindenkinél próbálkozik..


Ilyesmik miatt kérdezem.

2018. aug. 30. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne?

Akinek kezdeményezni kell (aki jellemzően a férfi), az jó, ha nem veszi túl komolyan a dolgot.

2018. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha eddig tett rád, most biztos nincs más.
2018. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszi, sejtettem.
2018. aug. 30. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, de számomra is érthetetlen/zavaró/vicces.

Elég sok és sokféle párt ismerek, egyik se így jött össze, így a durrbele módszer hatékonysága is megkérdőjelezhető szerintem :D

2018. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Amit leírtál, nekem abból inkább az jön le, hogy félénk és eddig saját magában érlelte a gondolatot.
2018. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne feltétlen vonj konklúziót az itteni válaszokból mondjuk. Nálam például az van, hogy ha látok egy nőt, aki nagyon tetszik és mondjuk köszönőviszonynál több nincs... akkor nagyon sokáig kell gyűjtenem magamban a bátorságot arra, hogy elhívjam valahova, vagy megpróbáljam megismerni. Most is volt egy ilyen. Órákon át agyaltam, hogy írjak neki, mert csak futólag találkoztunk. Kikosarazott persze, állítólag van valakije. Én ezt nyilván, látásból ismervén nem tudhattam, így megpróbálkoztam. Szóval van aki nem gépfegyverként szórja a próbálkozásokat, hanem az az egy is óriási erőfeszítésbe kerül. Az a fajta vagyok, aki túlaggódok mindent ilyen téren.

Szóval ne ítélkezz ilyen hamar. Nem minden pasi macsó nővadász.

2018. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!