Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme tovább élnie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább élnie egy olyan férfinak, akinek 32 éves koráig sose volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van.
2020. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mivel ez számára egy olyan probléma, ami sose fog megoldódni, mert nem létezik az a nő a földön, aki összejönne vele, de a lelke mélyén vágyik erre, mégis mi a fenének őrölje magát?
2020. márc. 17. 23:02
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Tehát a qrás az egyetlen, ami miatt életben akarna maradni? Bocs, ez állati szint.
2020. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerető társ és qrás.
2020. márc. 17. 23:14
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Öregem, akkor bizonyítsd be valakinek, hogy méltó vagy arra, hogy ezt megkapd tőle.
2020. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A csunya, fogyatekos, szegeny, kiallhatatlan termeszetu emberek is szoktak part talalni. Inkabb az lehet a tragediad, hogy nem vagy kepes elhinni es tenni a dologert. Nem is tudsz csak ugy kitorni ebbol.

Amellett, hogy az elkeseredesre jo antidepresszanst kene feliratni, ha azon elsz, akkor se lodd fobe magad. Ezen kivul internetes tarskeresest latok legkivitelezhetobbnek. Nem tudom, melyik az, ahol nemcsak cicababak vadasznak cicafiukra. Szerintem barmelyiken vannak atlagos vagy elonytelen adottsagu, illetve magukat annak tarto emberek.

Nem egyszeru, nem fajdalommentes, de megeri.

2020. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nőkön kívül 32 év alatt még semmi jót nem talált az életben,ami miatt szeret élni,akkor nincs.
2020. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Aki képes kiírni egy ilyen kérdést, annak nincs. Akik az önsajnálat és nyarvogás helyett hajlandók tenni valamit az ügy érdekében, azoknak van.
2020. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
75%

Egyfelől teljesen megértem a kérdezőt, én is voltam ilyen helyzetben, nagyon rossz, nem is tudja, mennyire.


Másfelől, kérdező, a válaszolóknak igaza van. Tapasztalatból mondom, hogy túlmisztifikálod ezt az egészet, mert nincs benne tapasztalatod és emiatt nem mersz lépni semmit, de ha nem lépsz semmit, nem is fog történni semmi.


Ha nem lesz elég erőd vagy szerencséd változtatni, akkor sincs nagy baj, negyven körül elkezd erősen csökkeni a libidód és már nem fogod olyan nagy tragédiának megélni az egyedüllétet.

2020. márc. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Halál komolyan mondom, keress meg egy pszichológust, nekem segített!
2020. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!