Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul állok a társkereséséhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul állok a társkereséséhez, azért egyedül maradok? N

Figyelt kérdés

Mindig úgy voltam vele, hogy a férfi a belsőm miatt szeressen, ezért sosem cicomáztam ki magam, nem sminkeltem, nem hordtam szexi ruhákat. Természetesen senki nem hívott randizni soha, de még mindig reménykedtem, hátha lesz olyan férfi aki érdeklődik irántam.

Ma már be kell látnom, hogy sajnos a férfiak olyan nőkre buknak, akikhez hasonló sosem lehetek: Instagram lányok tökéletes homokóra alakkal, hibátlan bőrrel, csinos arccal stb. Vannak, akik szerencsések a genetikájuk miatt, mások arra építik az életüket, hogy jól nézzenek ki. A férfiaknak ők kellenek.

Hiába hangoztatják, hogy a természetes nők tetszenek nekik, látom én, hogy nagyon sok esetben azt hiszik a feltöltött ajkakról, nagy mellekről stb. hogy természetesek, pedig nem. Csak azt utasítják el, aki már nagyon túlzásba esett, a többiek pedig az etalon.

Most jöttem rá, hogy az én nézőpontom idejétmúlt. Úgy akartam, hogy magamért szeressen valaki, aztán onnantól már neki akartam volna tetszeni. De ez már nem így működik, a külsőbe kell beletenni apait-anyait, ha azt akarom, hogy egyáltalán szóba álljanak velem. Én nem vagyok ilyen, maradok önmagam, még ha ez azt is jelenti, hogy örökre egyedül maradok.



2020. márc. 18. 00:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de te melyik bolygón élsz? Az ilyen mai gyökér, kondis verebeknek ecsethajjal lehet, hogy az általad említett instas munok kellenek, de nekem, klasszikus férfinak, IGAZI férfinak a magadfajták. Szóval van ott valami hiba a fókuszodban, ha csak ilyen férfiakat látsz, vagy ezt az általuk képviselt értékrendet. 32F
2020. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia.


22 éves férfi vagyok. Nekem sem volt még komoly kapcsolatom. A férfiak részéről pedig pont fordítva van a nők iránt tapasztalt, látott, halott vélemény eloszlás. Mármint ugye az ilyenek hogy izmos test, kocsi, ház, legyen menő tapló paraszt és nem árt ha hó végén is teli a pénztárca. Gondolom, nem kell részletezni. :)


Én is hasonlóképp vagyok ezzel a dologgal egyébként. Nem tartom magamat egy feltétlenül hű de jó csávónak. De egyébként igazat adok neked.


NEM lehetetlen olyan srácokat találni, akik önmagadért szeretnék első sorban, és csak másodlagos számukra a külső.


Ahogy fordítva is igaz ez, lányok esetében.


Csak mind a két félnél az a baj, hogy hiába hogy rengetegen vannak/vagyunk, egyszerűen a fele eltűnik, a másik fele meg nem mer kezdeményezni a másik felé, mert lehet hogy még a büdös életben sem volt kapcsolata, és meg sem próbált ismerkedni a másikkal.


Ez nem szégyen egyébként, elhiszem én is hogy nehéz, hiszen TUDOM, sajnos.


Én senki kedvéért nem fogok megváltozni, az biztos. Ha látnám, hogy van értelme, akkor igen, na de így, a semmibe... És mire megy a pláza cica, hogy úgy néz ki ahogy? Egy darabig lesz pénz, és más a segge alatt, illetve benne. Hosszú kapcsolat, és boldog, teljes élet az aligha.


Férfiaknál ugyan így.

2020. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval vagy ősanya valaki vagy pedig instacica. Középút ugye még véletlenül sincs.


Amúgy fontosak a belső értékek de szexuális vonzalomrol hallottál már? Mintha az is számítanak kicsit

2020. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
az egész "cicoma" arról kellene, h szóljon, h kiemeled az előnyös tulajdonságaidat. Ugye meg kellene fogni vmivel azt a férfit és mivel nem vagyunk telepaták, az első dolog, amit meglát mindenki, az a külső. Csak arra célzok, h kipróbálhatnád egyszer a változtatást, hátha....hátha...eddig, ahogy írtad, a ragaszkodás a saját elképzelésedhez, nem jött be....
2020. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire vagy kövér?
2020. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se sminkelek és nem hordok szexi ruhákat. Bután is néznének rám az oviban ha mindenem kint lobogna. Ellenben van egy egész jó genetikám. Jelenleg tornázok mert nagyon nem tetszik amit a tükörben látok és lassan újra elkezdem a futást is. (nem kell rosszra gondolni 168/63-64 kiló mielőtt valaki bele köt)

Volt már párom sőt nemrég ért véget egy több mint 5 éves kapcsolatom.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy az hogy valaki igényes nem az ajakfeltöltésnél és a sminknél kezdődik.

Lehet valaki naturban is vonzó de meg kell találnia azt a hajat és öltözködési stílust ami jól áll és közben önmaga tud maradni. No és nem árt ha önmagának tetszik. Egyrészt mert aki elégedett önmagával az nem gondolja hogy a külseje miatt nem kell másrészt mert egész más lesz az ember kisugárzása.

Amit még fontosnak tartok hogy megadjuk az esélyt arra hogy találkozzunk valakivel. Azt nem várhatod el hogy a buszon vagy az utcán ismeretlenül úgy hogy nincs rajtad semmi figyelemfelkeltő oda menjen hozzád Pisti és egyből tudja a belső értékeid. Vagy eleve szociális vagy és sokat mész emberek közé és ott barátkozol beszélgetsz ismerkedsz hogy megismerjenek és a jelleme fogja meg az adott fiút vagy kicicomázod magad hogy feltűnő légy és oda menjen hozzád Pisti.

Azt nem lehet átlag Julcsaként a többi 1000 átlag Julcsa között kijelented hogy én ilyen vagyok találjon rám a munka és az otthonom közti úton valaki. Úgy tényleg esélytelen.

2020. márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát bogaram rosszul látod, van akinek ilyen kell persze azoknak se hosszú távra csak pár körre. Viszont abbol Ahogy leírtad magad már szinte az jött le h semmit nem teszel magadert és azért h legyen valakid. Igen is egy picit adnod kell magadra, és jellemét építene ahhoz h ne vessz el a tömegben. Hogy várhatod el bárkitől h ha csak így vegetalsz h meg akar majd ismerni belül. Ez hidd el kívülről úgy néz ki h te nem akarsz senkitől semmit és ezáltal így is állnak hozzád. Nyitottabbnak kell lenni nyitni olyanok felé akik tetszenek. Az esélyed jelen pillanatban is meg van h valakinek megtetszel de valszeg nem annak a kategóriának akinek szeretnéd vagy épp nem olyannak aki lépni merne. Amúgy nem akkora nagy élmény se randizni se valakivel lenni h olyan az a valaki, én görcsösen akartam h legyen valaki és valami és eközben észre se vettem h csak kinzom megalazom es tonkretesznek magamat. Annyi sza rt éltem meg emiatt h hihetetlen, ha tehetném inkább lettem volna egyedül a mai napig, vagy legalább is mással lettem volna. Ha esetleg van kedved beszélgetni barmirol írj. F/26
2020. márc. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A sziporkazo elmed, zsenialis humorod v gondoskodo szeretetteljes belsod mindaddig rejtve marad, amig eszre nem vesznek. Ez van. Kifejezetten natur lany voltam vilageletemben, most 37 vagyok, nem tudok sminkelni, szerintem mar meg sem tanulom, csak oregitene, DE feldobni egy szempillaspiralt, lealapozni a borhibakat es mondjuk arcpir v egy szinezett labello, egy jo hajfazon rengeteget tud segiteni azon h eszrevegyenek. Amiket leirtam 5p reggel, tudom, mert igy elek. Eszreveszik es nem tunik soknak. Amit te irsz, az lustasag. A tuleles alapfeltetele az alkalmazkodas. Fentiek nem jelentik h otromban beavatkoztal a termeszet munkajaba, csak kiemeltel egyes dolgokat. Uez az oltozkodessel, nem kell szoknya ha nem vagy szoknyas, de sportcipo es sportcipo kozott is van kulonbseg. Ha olyat akarsz elerni, amilyened meg nem volt, meg kell tenned olyan dolgokat amiket eddig nem tettel. Tedd oda magad, az meg nem önfeladas.
2020. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de mi a fő kérdés? Mert ez így oké egy naplóba, de amúgy?

A személyiségeden, a külalakodon változtass valamit, bár nem derül ki, hogy nézel ki. Ne a másikhoz hasonlítsd magadat, hanem a saját magad adottságait fejleszt olyanra, hogy felfigyeljenek rád.

2020. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak fokozatok ebben a külsővel való foglalkozásban;


Rágott/ túl hosszú, csúnya köröm - formára vágott, tiszta köröm, esetleg lakkal - műköröm

Előnytelen, lenőtt, formátlan frizura - min kéthavonta frissített előnyös frizura, szépen belőle - kéthetente frissített frizura, póthajjal

Ódivatú, testalkatra előnytelen, méretüket rossz ruhák - méretileg jó, a testalkatot előnyösen kiemelő ruhák - méretileg jó, nagyon szexi, legfrissebb divat szerinti ruhák

Elhanyagolt bőr - megfelelő szappanokkal, tonikokkal, krémekkel ápolt bőr - kozmetikumokkal ápolt bőr, szolizott bőr, botox

Előnytelen szemöldök - előnyös szemöldök - előnyös szemöldök különös gonddal ápolva, feltehetően tetoválva

Ügyetlenül felrakott smink - ügyesen felrakott kevés, de jó minőségű termék - ügyesen felrakott, nagyon nagy mennyiségű, drága termék

2020. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!