Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után adnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után adnátok vagy adtátok fel az elveiteket azért, hogy párt találjatok/ne legyetek tovább egyedül?

Figyelt kérdés

31éves férfi vagyok, voltak már kapcsolataim de az utolsó után rádöbbentem, hogy nem ezt akarom. Amióta bizonyos "elvárásokat" állítottam fel a lehetséges partnerekkel szemben, azóta egyszerűen nem akar összejönni semmi. Itt nem feltétlen a külsőre kell gondolni sokkal inkább a belső tulajdonságokra( lásd: ne legyen beképzelt, ne csak a bulizás legyen a középpontban nála, komolyan is el lehessen vele beszélgetni....)


Szerintetek megéri kitartani ilyen szempontból az elvek mellett vállalni azt, hogy egyedül marad az ember vagy nem?



2020. febr. 29. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne add fel!
2020. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha már felemészt a magány akaratlanul is lejjebbfogod adni...
2020. febr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Most 29 vagyok, amíg fiatalabb voltam inkábbb hajlottam a komprimisszumokra. Meguntam.
2020. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bár messze vagyok még ettől de egy kicsit megrémít, hogy talán végleg egyedül maradok, ezért is merült fel bennem ez a kérdés.
2020. febr. 29. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5 évig voltam egyedül, én is azt hittem hogy tul nagyok az elvárásaim, lejjebb kéne adni, hisz 5 éve nem találkoztam olyan sráccal, aki megfogott volna.

mindneki mondta hogy tul magasra rakhattam a lécet... pedig csak annyira vágytam hogy ne legyen drogos, alkoholista és ne gyűlölje a munkáját, legyen hobbija.

gondolkodtam hogy feladom az elveim, 31 évesen nem várok már a számomra tökéletesre, meg a szerelemre, megállapodok valaki mellett, aki normális, rendes és kész.

jó hogy nem igy döntöttem, 5 éve után berobbant a szerelem, pont olyan amilyenre mindig is vágyta. persze vannak hibái, de nem érdekel, még azokat is imádom benne. érdemes várni.. jönni fog :)

2020. febr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 eve vagyok szingli, egyelore nem adtam fel az elveim sot, mintha mostmar hatarozottabb lennek. Nem egy futo kalandot ketesek hanem feleseget ( ennek a tudata sokat segit )
2020. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adtam és nem is fogom feladn iaz elveimet. Elvárásom csak annyi volt mindig is, hogy bánjanak velem úgy ahogy én bánok másokkal, a párom felé pedig, hogy ne csaljon meg. Na most ez túl nagy elvárásnak bizonyult. Szerintem ennél lejjebb nem lehet adni. Úgyhogy ettől kezdve nem izgat a dolog.
2020. febr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem adtam fel semmilyen elvemet. Sőt, inkább csak szigorodtak az elveim, mivel a legmegfelelőbb párt szerettem volna megtalálni. És persze közben sokat fejlődtem én is, szóval az elvárásaim is emelkedtek ezzel. Nyilván így nehezebb (egy akármilyen éppen jó) párt találni, de így sokkal nagyobb az eséje, hogy az igazit találjam meg. Ami így is lett, már 5 éve 🥰
2020. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha erős vagy, akkor nem adsz lejjebb belőlük. Nem jövök össze akárkivel csak azért, hogy legyen mellettem valaki. Inkább egyedül őszintén, mint együtt egy hazug kapcsolatban.
2020. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne add lejjebb az elvárásaidat. Mert ha lejjebb adod és találsz egy olyan lányt aki mondjuk 80%-ban felel meg csak, de adsz neki egy esélyt, azzal magadat is és őt is boldogtalanná teszed.
2020. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!