Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Volt már veletek olyan, hogy azért kerültetek bizonyos eseményt, mert ott volt egy lány aki idegesített?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismerem a fiút. Nem tudom hogy mennyire tűnik fel neki, hogy nézem, szerintem nem zavaróan csinálom.
2020. márc. 18. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Volt. Egy tapadós kolléganő aki hülyeségekkel fárasztott. Ha tudom hogy nem kerülünk kontaktba vagy nem kell sokáig foglalkoznom vele, akkor nem igazán izgatna ki van ott, mindegy hogy néz. Max. ex miatt kerülném még.
2020. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Volt.

Elmentem egy buli helyszín közelében és gondoltam bemegyek, amire kb 50 méter távolságból meghallottam ennek a nőnek a hangját, aminek következtében inkább meggondoltam magam.

2020. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

F__nak bámulod? Mennyé oda oszt szójjá hozzá!

Tudod, mint egy felnőtt ember.

2020. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hármas: :D


Hú, nehéz odamenni. Bár erre egy ideig nem lesz lehetőség, lehet hónapok múlva látom a vírus miatt. Tudom, ott az internet..

2020. márc. 18. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem ott az internet, értelmes ember nem neten keresi meg azt, aki személyesen tetszik. Sajnos ilyenkor elő kell venni egy jóadag tökösséget (még neked is, Muci!), és a tettek mezejére lépni. A másik reakciójából is sok dolog leszűrhető, szerintem elismerésre méltó, aki veszi a bátorságot. Az egóhoz pedig ennek semmi köze. Ha kinyilvánítod az érzésedet, az nem ront az önbecsülésen. Az ront, ha nem érted meg a nemet. Egy valamit biztosan nyersz a dolgon: tapasztalatot.
2020. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2020. márc. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!