Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy bizonyos kérdéseket a lányokkal jobban megtudok beszélni?

Figyelt kérdés

Vagy akár amiket itt felteszek, haverok előtt olyan cikis. Pl. egészségügyi kérdések, mitől romolhat el az ember szeme.

F



2017. febr. 11. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Nekem is vannak (1-2) lány barátaim, akikkel teljesen más dolgokról beszélgetünk, mint a fiú barátokkal/haverokkal (nyilván néha van átfedés). Nalam ilyenek pl. a "lelki dolgok", párkapcsolat, szex, ezeket inkább a lány barátaimmal tárgyalom ki, valahogy nekik könnyebben megnyílok, cserébe nem fárasztom őket a szakmával...

22/F

2017. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van es forditva is igaz en lany vagyok es sokmindent csak fiukkal tudok nyiltan megbeszelni lanyokkal valahogy nem megy. Ez tok normalis amugyis hulyeseg hogy lany fiu baratsag nem mukodik siman lehet egy baratnod akivel oszintebben megbeszeled bizonyos dolgaidat mint egy baratoddal...
2017. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!